Aktualności

Zmywarki Beko wśród najbardziej niezawodnych produktów w Wielkiej Brytanii

01.03.2010

Warszawa 25.02.2010. Zmywarki BEKO znalazły się w gronie najbardziej niezawodnych produktów wyłonionych w ramach „Badania Niezawodności” przeprowadzonego przez znane, brytyjskie pismo konsumenckie „Which?” To dobra wiadomość także dla polskich klientów...

Zmywarki BEKO dostępne w Polsce przechodzą te same procedury kontroli jakości co modele dostępne w Wielkiej Brytanii. Ich niezawodność potwierdza także bezpłatna 5-letnia gwarancja udzielana na wszystkie modele zmywarek BEKO do zabudowy oraz na wybrane modele wolnostojące.

Jak pokazały badania przeprowadzone przez najbardziej prestiżowe brytyjskie pismo konsumenckie „Which”, międzynarodowa marka BEKO należąca do firmy Arcelik, znalazła się gronie wiodących producentów urządzeń AGD. Po pozytywnym przejściu wszystkich testów niezawodności, modele BEKO zostały zaprezentowane wraz z innymi zmywarkami na stronie internetowej magazynu „Which”.

W badaniu tym zmywarki BEKO znalazły się w czołówce listy urządzeń o najwyższym wskaźniku niezawodności. Wskaźnik ten uwzględniał analizę wykonanych napraw i odsetek uszkodzeń występujących w urządzeniach AGD nie starszych niż sześcioletnie. Pod względem niezawodności zmywarki BEKO pokonały wiele produktów innych konkurencyjnych marek.

Również inne produkty BEKO znajdują się w czołówce rankingów niezawodności. Są to pralki, lodówki, zamrażarki, w tym modele do głębokiego mrożenia, a także kuchenki mikrofalowe. Fakt, że zmywarki BEKO są jednymi z najlepszych i najbardziej niezawodnych produktów ma dodatkowe znaczenie, ponieważ rok 2010 został uznany w Wielkiej Brytanii rokiem zmywarki.

Niezawodność to jedna z najbardziej charakterystycznych cech produktów BEKO. To właśnie duże urządzenia AGD tej marki były pierwszymi produktami w Polsce, na które była udzielana bezpłatna 5-letnia gwarancja. Akcja ta jest w Polsce kontynuowana i obejmuje m.in. urządzenia do zabudowy, kuchenki wolnostojące, pralki i lodówki.

Magazyn konsumencki „Which” pomaga klientom dokonywać świadomych zakupów i wybierać właściwe marki. Od ponad 50 lat utrzymuje w Wielkiej Brytanii pozycję niezależnego i obiektywnego pisma przyjaznego konsumentowi. Jego redakcja prowadzi także testy porównawcze artykułów gospodarstwa domowego różnych marek i kategorii, dokonując obiektywnych ocen i opatrując je bezstronnymi komentarzami.

Pełna gama urządzeń AGD BEKO objętych bezpłatną 5-letnią gwarancją jest dostępna na stronie:
http://www.beko.com.pl/Promocja,5,lat,gwarancji,794.html

 

źródło: BEKO