Aktualności

Łatwa i szybka instalacja ogrodowych lamp solarnych LEDDY

23.07.2013

Krótki - 2,5 minutowy film wystarczył firmie AQUAEL, by zaprezentować cały proces montażu latarni LEDDY MODENA.

Film jest dostępny na kanale AQUAEL 25  https://www.youtube.com/watch?v=GJVBLCLx5h4&list=UUWZEKSdRzQ6X_gvqSumFW2A

Lampy Solarne LEDDY to zasilane energią słoneczną efektywne i przyjazne dla środowiska naturalnego oświetlenie zewnętrzne. Każda z lamp LEDDY jest łatwa do zainstalowania - jej uruchomienie nie wymaga podłączania do prądu kłopotliwymi kablami i zezwoleń na instalację. Kompletny zestaw zawiera wszystkie niezbędne do montażu elementy. Lampy solarne Leddy są natychmiast gotowe do użytku i praktycznie bezobsługowe w eksploatacji. Zastosowane rozwiązania technologiczne gwarantują wysoką efektywność, trwałość i odporność lamp na działanie czynników atmosferycznych. Ponadto lampy LEDDY nie pobierają energii z sieci elektrycznej dzięki czemu oszczędzasz pieniądze. Automatyczny układ włącza oświetlenie gdy tylko zapadnie zmrok. Odpowiednio dobrane parametry lampy zapewniają autonomię pracy aż do 24 godzin, zależnie od lokalizacji, pory roku i warunków pogodowych. Dostępne są modele Leddy Classic, Leddy Modena, a także Leddy Wall mocowany na ścianie budynku, który umożliwia montaż klosza oddzielnie od panela fotowoltaicznego.

Nowoczesne lampy solarne Leddy świetnie sprawdzą się w:

  • w ogrodach i na działkach,
  • w alejkach parkowych,
  • na placach zabaw,
  • na parkingach,
  • jako przenośne oświetlenie, doskonałe do wykorzystania w trakcie imprez na świeżym powietrzu - na terenie bez infrastruktury,
  • idealnie nadają się do oświetlania pałacowych dziedzińców i innych zabytkowych miejsc, gdzie nie można ingerować w nawierzchnię.

Lampy solarne LEDDY można nabyć w dobrych centrach ogrodniczych i marketach budowlanych.

Źródło: Aquael

Więcej

 

Firma powiązana:

AQUAEL Janusz Jankiewicz Sp. z o.o.

Telefon 22 644 76 16
www.aquael.pl, www.aquaelzoo.pl

AQUAEL Janusz Jankiewicz Sp. z o.o.