Aktualności

Złote Godło dla Grupy ATLAS

19.07.2013

VII edycji ogólnopolskiego Programu Najwyższa Jakość Quality International 2013 Grupa Atlas, podobnie jak w edycji zeszłorocznej, otrzymała Złote Godło. Największy polski producent chemii budowlanej otrzymał nagrodę w kategorii QI ORDER - "Zarządzanie Najwyższej Jakości".

Najwyższa Jakość Quality International to największy w Polsce pogram konkursowy, organizowany przez redakcję "Forum Biznesu" i realizowany pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Klubu Polskie Forum ISO 9000 oraz Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Celem programu jest promowanie efektywnych metod zarządzania jakością oraz promocja przedsiębiorstw reprezentujących najwyższe standardy gwarantujące kontrahentom i konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie. Laureaci są wyłaniani przez kapitułę niezależnych ekspertów w trzech kategoriach: QI Product – produkt najwyższej jakości; QI services – usługi najwyższej jakości i QI order – zarządzanie najwyższej jakości. Projekt aktywizuje i skupia małe, średnie i duże przedsiębiorstwa oraz samorządy wokół idei skutecznego zarządzania jakością. Laureaci tworzą Klub Liderów Jakości, spotykając się na corocznej konferencji oraz Gali Najwyższej Jakości, stanowiących okazję do wymiany opinii, doświadczeń i nawiązania współpracy.

- Złote Godło to dla Grupy ATLAS ogromne wyróżnienie i cieszymy się niezmiernie, że już po raz drugi nagrodzono nas tym tytułem. To jednak nie tylko nagroda, ale też swego rodzaju zobowiązanie. Wzajemne zobowiązanie pracowników, zobowiązanie wobec partnerów biznesowych, klientów i konsumentów. Zobowiązanie do ciągłego rozwoju, doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy - mówił Henryk Siodmok, Prezes Grupy ATLAS. - Najwyższe standardy w zarządzaniu to podstawa efektywnego działania każdej firmy. Bez niej nie możemy mówić o wysokiej jakości w jakimkolwiek innym obszarze: produktach czy obsłudze klienta.

Źródło: Atlas

Więcej