Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Systemy ocieplania i termorenowacji

TOP MARKA 2010 dla Tytan Professional

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2010-02-24

Tytan Professional – kluczowa marka z portfolio Grupy Selena – znalazł się w prestiżowym gronie liderów konsumenckiego rankingu TOP MARKA 2010. Przyznane już po raz kolejny wyróżnienie potwierdza wysoką jakość produktów Tytan Professional, docenianą przez polskich konsumentów...

Tytuł TOP MARKA to część ogólnopolskiego programu konsumenckiego - Laur Konsumenta. W tym roku produkty Tytan Professional otrzymały wyróżnienie w kategorii „Wyposażenie budownictwa”. W rankingu poddano analizie popularność marek wśród polskich konsumentów na przestrzeni ostatnich pięciu lat, oceniając postawy i motywacje polskich konsumentów.

 

Potwierdzeniem prestiżu tytułu TOP MARKA 2010 jest wąskie grono nagrodzonych firm” – mówi Przemysław Strzyż Brand & PR Manager Selena SA – „Wyróżnienie jest dla nas tym bardziej cenne, że o jego przyznaniu decydują osoby, które na co dzień używają produktów Tytan Professional. Ich uznanie stanowi dla nas potwierdzenie właściwego kierunku, w jakim zmierza nasza firma” – dodaje.

Laur Konsumenta to największy program konsumencki w Polsce, pozwalający wyłonić produkty cieszące się największą popularnością i zaufaniem klientów. Wyróżnienie przyznawane jest na podstawie wyników projektu badawczego, w którym respondenci wskazują produkty godne polecenia. Organizatorem konkursu jest grupa Media Partner.

Kolejnym istotnym rynkowym wyróżnieniem, które potwierdza potencjał rozwojowy Grupy Selena oraz wysoką wartość marki Tytan Professional, jest obecność spółki Selena SA w gronie DIAMENTÓW FORBESA 2010. Zestawienie skupia prestiżowe grono firm, które w ostatnich trzech latach najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość. Ranking przygotowała redakcja miesięcznika Forbes we współpracy z wywiadownią gospodarczą Dun & Bradstreet.


Więcej informacji o spółce na www.selenafm.com

Pozostałe aktualności
Budujemy Dom wrzesień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze październik 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska listopad - grudzień 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny