Aktualności

TOP MARKA 2010 dla Tytan Professional

24.02.2010

Tytan Professional – kluczowa marka z portfolio Grupy Selena – znalazł się w prestiżowym gronie liderów konsumenckiego rankingu TOP MARKA 2010. Przyznane już po raz kolejny wyróżnienie potwierdza wysoką jakość produktów Tytan Professional, docenianą przez polskich konsumentów...

Tytuł TOP MARKA to część ogólnopolskiego programu konsumenckiego - Laur Konsumenta. W tym roku produkty Tytan Professional otrzymały wyróżnienie w kategorii „Wyposażenie budownictwa”. W rankingu poddano analizie popularność marek wśród polskich konsumentów na przestrzeni ostatnich pięciu lat, oceniając postawy i motywacje polskich konsumentów.

 

Potwierdzeniem prestiżu tytułu TOP MARKA 2010 jest wąskie grono nagrodzonych firm” – mówi Przemysław Strzyż Brand & PR Manager Selena SA – „Wyróżnienie jest dla nas tym bardziej cenne, że o jego przyznaniu decydują osoby, które na co dzień używają produktów Tytan Professional. Ich uznanie stanowi dla nas potwierdzenie właściwego kierunku, w jakim zmierza nasza firma” – dodaje.

Laur Konsumenta to największy program konsumencki w Polsce, pozwalający wyłonić produkty cieszące się największą popularnością i zaufaniem klientów. Wyróżnienie przyznawane jest na podstawie wyników projektu badawczego, w którym respondenci wskazują produkty godne polecenia. Organizatorem konkursu jest grupa Media Partner.

Kolejnym istotnym rynkowym wyróżnieniem, które potwierdza potencjał rozwojowy Grupy Selena oraz wysoką wartość marki Tytan Professional, jest obecność spółki Selena SA w gronie DIAMENTÓW FORBESA 2010. Zestawienie skupia prestiżowe grono firm, które w ostatnich trzech latach najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość. Ranking przygotowała redakcja miesięcznika Forbes we współpracy z wywiadownią gospodarczą Dun & Bradstreet.


Więcej informacji o spółce na www.selenafm.com

TOP MARKA 2010 dla Tytan Professional

Firma powiązana:

Selena

Telefon 71 78 38 301
www.selena.com, www.tytan.pl
kontakt@selena.com

Selena
Zobacz produkty: