Aktualności

KLUDI BALANCE – nowe elementy serii

18.07.2013

KLUDI BALANCE to obecnie jedna z najatrakcyjniejszych i najchętniej wybieranych przez klientów serii armatury KLUDI. W tym roku dołączyło do niej kilka nowych modeli, uzupełniających dotychczasową gamę produktów. Znaczącą nowością jest też biały wariant kolorystyczny.

Seria KLUDI BALANCE to przykład zastosowania w armaturze stylistyki soft purism. Minimalistyczne kształty dzięki zaokrągleniom i obłościom są przyjazne i ergonomiczne. Seria ta oprócz niezwykle atrakcyjnego wzornictwa wyróżnia się także wieloma ciekawymi rozwiązaniami technicznymi.

Do rozbudowanej palety armatur KLUDI BALANCE dołączyły w tym roku kolejne modele pozwalające spełnić specjalne wymogi użytkowników. Biorąc pod uwagę rosnącą popularność wolnostojących wanien, KLUDI zdecydowało o wprowadzeniu dedykowanej im baterii.

Wolnostojąca bateria wannowo-natryskowa KLUDI BALANCE to prawdziwa dama, pasująca szczególnie do wanien o zaokrąglonych, organicznych kształtach. Smukła i elegancka bezpośrednio nawiązuje do formy wysokiej baterii umywalkowej z tejże serii. Jest znakomitym przykładem spójności wzorniczej KLUDI BALANCE.

Przy tej baterii zastosowano wąż natryskowy KLUDI SUPARAFLEX SILVER, który swoim wyglądem i srebrną, metaliczną powierzchnią perfekcyjnie komponuje się z formą baterii wannowej. Węże KLUDI SUPARAFLEX SILVER są obustronnie zabezpieczone przed skręceniem i dostępne w długościach 1250 oraz 1600 mm.

Inwestorów zlecających prace wykończeniowe w budynkach użyteczności publicznej mogą zainteresować nowe wersje baterii elektronicznej.

Dzięki wypływowi wody na poziomie zaledwie 1,9 l/m pozwalają one tego rodzaju obiektom utrzymać poziom zużycia wody zgodny z wymogami dwóch najpopularniejszych certyfikatów dla budownictwa ekologicznego: LEED i BREEAM.

Ta armatura zasilana jest za pomocą baterii lub z sieci 230 V. W czwartym kwartale 2013 roku wybrane, najpopularniejsze modele z serii KLUDI BALANCE będą dostępne w kolorze biały/chrom. Ta nowa wersja powierzchni świetnie komponuje się z organiczną, pełną krzywizn formą armatury i podkreśla jej futurystyczny charakter.

Biała KLUDI BALANCE to odpowiedź na aktualną tendencję do projektowania minimalistycznych, monochromatycznych białych wnętrz – w tym także łazienek. KLUDI BALANCE – nowe elementy serii!

Źródło: Kludi Armaturen

Więcej
 

Firma powiązana:

Kludi Armaturen

Telefon 77 456 40 84
www.kludi.com
info@kludi.pl

Kludi Armaturen