Aktualności

Zlewozmywak z widokiem - Como Window Villeroy & Boch

17.07.2013

Można obserwować: dzieci bawiące się w ogrodzie, tańczące płatki śniegu, pośpiech przechodniów lub życie ulicy. Wszystko, co za oknem i to podczas… przygotowywania potraw, płukania owoców i warzyw, czy zmywania naczyń!

Bo zlewozmywak usytuowany pod oknem to doskonałe rozwiązanie dla każdej kuchni. Nie tylko wspaniale się prezentuje, ale pozwala nadać codziennym obowiązkom atrakcyjniejszą oprawę. I bez obaw – taka aranżacja w żaden sposób nie ogranicza otwierania okna. Wystarczy zainstalować nową, składaną baterię Villeroy & Boch – Como Window, zaprojektowaną specjalnie dla zlewozmywaków montowanych przy oknie.

W każdej chwili można ją unieść lekko do góry i położyć na boku. Otwieramy okno i gotowe! Powrót do stanu wyjściowego również zajmuje sekundę - nie potrzebne są żadne narzędzia. Como Window to funkcjonalność i wygoda – z nieograniczonym widokiem na świat!

Como Window wygląda dokładnie tak samo jak bateria Como w tradycyjnym wydaniu. Razem z Como Shower tworzą serię, w której każdy znajdzie armaturę odpowiednią dla swojej kuchni. Proste, jednouchwytowe baterie – wszystkie z wykończeniem ze stali szlachetnej, pasują do wielu rodzajów zlewozmywaków i różnie urządzonych kuchni. Zlewozmywak z widokiem - Como Window Villeroy & Boch!

Źródło:  Villeroy & Boch

Więcej

Firma powiązana:

Villeroy and Boch

Telefon 22 645 17 10
www.villeroy-boch.com
biuro@villeroy-boch.com

Villeroy and Boch