Aktualności

Witryny i witrynki w notte i bianco design

16.07.2013

Idealne do salonu i jadalni. Funkcjonalne i dekoracyjne. Stojące, wiszące, duże i niewielkie. Witryny i witrynki od lat są niezbędnym elementem wyposażenia niemal każdego mieszkania i domu. Można w nich przechować jadalniane sprzęty, a za lekko przyciemnionymi szybami wyeksponować ładną ceramikę i zastawę stołową.

Dzisiaj, te użyteczne meble mają nowoczesny charakter; posiadają komfortowe dla każdego użytkownika udogodnienia technologiczne oraz interesujące połączenia materiałów i barw. Przykładem witryn doskonale prezentujących się we wnętrzach współczesnych salonów i jadalni są bryły należące do najnowszej kolekcji firmy Mebin – Flamenco. Ta ciekawa linia wzornicza „ubrana” w dwie szaty kolorystyczne – bianco i notte to duży wybór nowoczesnych mebli o inspirujących dynamicznych rozwiązaniach designerskich.

Połączenie spokojnej bieli z kontrastującym z nią brązem, delikatnie podkreślającym profil mebla sprawia, że elegancka witryna bianco w sposób wyraźny wyróżnia się na tle jasnej aranżacji pomieszczenia. Model notte zachwyca natomiast bogactwem zastosowanych kolorów - tu dominująca czerń została podkreślona przez czerwony kolor aplikacji, zaś brąz frontów szafek stanowi kolorystyczny pomost między obiema barwami. Podświetlenie szklanych półek z lekką nutą czerwieni w wersji notte i błękitu w wersji bianco nadaje bryłom tajemniczości, czyniąc je jeszcze bardziej atrakcyjnymi.

Ciemne szkło występujące w obu wybarwieniach kolekcji jednocześnie eksponuje i ukrywa zawartość witryny. Budzi zaciekawienie i zachęca do obserwacji. Umieszczona poniżej szklanych drzwi witryny stojącej dwudrzwiowa szafka to doskonałe miejsce na eleganckie obrusy czy serwety. Prosty system otwierania witryn i szafek – wystarczy delikatnie nacisnąć na front drzwiczek, podobnie jak zamykania, które dokonuje się samoczynnie przez zatrzask podczas lekkiego dociśnięcia ramki drzwi, to rozwiązania ułatwiające codzienne korzystanie z tych dekoracyjnych domowych sprzętów.

Stojące witryny jednodrzwiowe w wersji lewej bądź prawej są świetną propozycją do mniejszych pomieszczeń. Meble posiadają również użyteczną szafkę i podświetlane półki. Można obok nich umieścić na ścianie pionową lub poziomą witrynkę wiszącą, do wyboru w wariancie lewym lub prawym, w których za oszklonymi drzwiami znajdą się na przykład szklane kieliszki, czy serwis do kawy, a we wnęce witrynki poziomej, dzielącej bryłę na dwie części, dekoracyjne naczynia i figurki. Bianco czy notte? Obie atrakcyjne, niezwykle gustowne i funkcjonalne. Każda wnosi do pomieszczenia odmienną atmosferę – bianco zachwyca lekkością i finezją,  notte zaś fantazją i niepowtarzalną elegancją – po prostu - witryny i witrynki w notte i bianco design...

Źródło: Mebin

Więcej

Firma powiązana:

Mebin Import - Export

Telefon 44 682 11 95, 44 682 08 24
www.mebin.pl
mebin@mebin.pl

Mebin Import - Export