Aktualności

Ruszył nowy konkurs DRUTEX-u ”SPOKOJNE WAKACJE”

16.07.2013

DRUTEX, największy w Europie producent okien i drzwi, od wielu lat podejmuje szereg inicjatyw mających na celu promowanie bezpieczeństwa w domu, stąd pojawiła się idea nowego konkursu “Spokojne wakacje”, który ma na celu uświadomienie i edukowanie “urlopowiczów” w zakresie znaczenia i funkcji prawidłowo zabezpieczonych okien i drzwi, szczególnie w okresie wakacyjnym.

Konkurs, w formie kampanii edukacyjno-promocyjnej, organizowanej wspólnie z RMF FM, daje możliwość nie tylko poszerzenia wiedzy w kwestiach bezpieczeństwa domowników, ale również oferuje szansę wygrywania codziennie atrakcyjnych nagród, w tym wycieczek zagranicznych.

Konkurs “Spokojne wakacje” organizowany jest przez DRUTEX w terminie 15 lipca – 9 sierpnia br. na antenie radia RMF FM i stronie internetowej www.rmf.fm i stanowi angażującą dla  słuchaczy akcję związaną z zabawą w kontekście przygotowań do spokojnego wyjazdu bez zamartwiania się o własny dom.

Zadanie konkursowe podzielone jest na dwa etapy. Od poniedziałku do czwartku prowadzący program „Lato wszędzie” w ramach sprawdzania stanu przygotowań Polaków do wyjazdów wakacyjnych wybierze jeden najciekawszy wpis, odpowiedź na pytanie na dany tydzień  i wręczy nagrodę, którą codziennie będzie zestaw walizek podróżnych.

Aby wygrać nagrodę główną – tygodniową wycieczkę all inclusive do Turcji dla dwóch osób – słuchacze będą mieli za zadanie odpowiedzieć na pytanie otwarte na stronie internetowej konkursu : „Co robisz przed wakacjami, by zadbać o bezpieczeństwo swojego domu? W każdy piątek prowadzący program wybierze najciekawszą odpowiedź na zadanie nr 2 i przyzna na antenie nagrodę główną - wycieczkę zagraniczną.

Konkurs będzie promowany na stronie www.drutex.eu, profilu FB firmy DRUTEX oraz w spotach emitowanych w blokach reklamowych na RMF FM i na www.rmf.fm. Urlop to czas radości i odpoczynku w spokoju, bez trosk o dom. Wobec tego warto pomyśleć dwa razy przed wyjazdem czy zamknęliśmy okna, czy są one dobrze zabezpieczone, czy zasunęliśmy rolety.

Wydaje się, że to błahostka, jednak w obliczu alarmujących statystyk mówiących o zwiększającym się rokrocznie odsetku włamań do domów, szczególnie w okresie wakacyjnym, kwestie związane z bezpiecznymi oknami nabierają szczególnego znaczenia. Mamy nadzieję, ze konkurs wpłynie na większą świadomość ludzi w zakresie bezpiecznej stolarki, a zabawa w postaci konkursu z atrakcyjnymi nagrodami sprawi im wiele radości. Życzymy powodzenia i do dzieła.- mówi Agnieszka Zagdan, Specjalista ds. Marketingu w firmie DRUTEX S.A.

Źródło: Drutex

Więcej

 

Firma powiązana:

DRUTEX S.A.

Telefon 59 822 91 01
www.drutex.eu
drutex@drutex.com.pl

DRUTEX S.A.