Aktualności

Trwa rekrutacja do Grupy WIDE-IN

11.07.2013

Jeszcze niedawno WISECOM, dzisiaj WIDE-IN. Bielska firma zajmująca się kompleksowym wyposażeniem wnętrz obiektów użyteczności publicznej jest dzisiaj ważnym lokalnym pracodawcą - a co ważne, stale rozszerza liczbę zatrudnionych osób.

- Na każdym etapie naszej pracy  poczynając od projektowania, przez sprzedaż, po obsługę klienta i działania promocyjne, kluczowym potencjałem są nasi pracownicy, od których zależy finalny efekt naszych starań. Jesteśmy tego świadomi od samego początku i dlatego dbaliśmy o to, aby zatrudnieni w firmie specjaliści mogli traktować swoją pracę jako miejsce, do którego przychodzą z przyjemnością i zapałem - mówi Sławosz Ryszka, prezes zarządu.

W związku z dynamicznym rozwojem w przeciągu 4 ostatnich lat w firmie, która niedawno przeszła pełny rebranding zatrudniono już prawie 100 osób.

- Gdybym miał powiedzieć, co w swojej pracy lubię najbardziej, to byłaby to bez wątpienia atmosfera panująca w naszej firmie. To chyba kwestia doskonale dobranego zespołu, który potrafi współpracować nawet przy pełnych wyzwań projektach. Chociaż jestem tu od niedawna i to moja pierwsza praca - jest naprawdę w porządku - mówi Sebastian Gawęda, Technolog w firmie WIDE-IN.

Ogłoszenia o pracę publikowane są na bieżąco w serwisach rekrutacyjnych. Na chwilę obecną Grupa WIDE-IN poszukuje między innymi Regionalnych Kierowników Sprzedaży.

Źródło: Grupa WIDE-IN