Aktualności

Miska ustępowa bez kołnierza wewnętrznego Subway 2.0 DirectFlush od Villeroy & Boch

04.07.2013

Po pierwsze – wygoda, po drugie – estetyka, po trzecie – innowacyjność. Tym zasadom hołduje Villeroy & Boch i wprowadza je do nowoczesnej łazienki. Miska ustępowa Subway 2.0 DirectFlush łączy wszystkie trzy wytyczne.

To najlepszy sprzymierzeniec w walce o czystość! Została zaprojektowana w taki sposób, aby ograniczyć czas poświęcony sprzątaniu łazienki do minimum: brak kołnierza wewnętrznego oraz szkliwiona powierzchnia ułatwiają to zadanie. Strumień wody obmywa dokładnie całe wnętrze misy, uniemożliwiając rozwój bakterii oraz gromadzenie się osadów. Proste!

Dodatkowo, jest bardzo ekologiczna - dzięki zastosowaniu systemu Aquareduct® pojedyncze spłukanie wymaga zużycia tylko 3 lub 4,5 l. wody. To o prawie połowę mniej niż w przypadku tradycyjnych rozwiązań! Miska ustępowa Subway 2.0 bez kołnierza wewnętrznego świetnie sprawdzi się zarówno w przestrzeni domowej, jak i publicznej: szpitalach, galeriach handlowych czy urzędach.

W miejscach o podwyższonym rygorze higienicznym Villeroy & Boch poleca Subway 2.0 DirectFlush z idealnie gładką powierzchnią ceramicplus, która stawia kropkę nad i w kwestii czystości w łazience. Miska ustępowa Subway 2.0 DirectFlush ma wymiary 375 x 565 mm i jest dostępna w trzech kolorach: White Alpin, Star White i Pergamon. Do produktu dołączono system mocujący SupraFix 2.0, który ułatwia montaż. Zestaw uzupełnia deska sedesowa z funkcjami quick-release i soft-closing.

Źródło: Villeroy & Boch

Więcej

Firma powiązana:

Villeroy and Boch

Telefon 22 645 17 10
www.villeroy-boch.com
biuro@villeroy-boch.com

Villeroy and Boch