Aktualności

Targi MEBLE POLSKA 16-19.02.2010

16.02.2010

Tegoroczna, 29. edycja targów MEBLE POLSKA, jest miejscem prezentacji najnowszych kolekcji i rozwiązań technologicznych największej w Polsce grupy producentów mebli. Na przestrzeni pięciu pawilonów targowych swoją ofertę prezentuje 120 wystawców z 12 krajów...

Targi odbywają się po raz pierwszy na początku roku, w dniach 16-19 lutego 2010, od wtorku do piątku. Przeniesienie terminu targów na początek roku związane jest z możliwością wcześniejszej promocji nowych wzorów i kolekcji wśród kupców meblowych, którzy będą mieli więcej czasu na przetestowanie nowości przy zamówieniach na drugą połowę roku.

Nowe produkty szybciej też trafią do salonów sprzedaży. Firmy licznie zgłosiły swoje nowe produkty, które będzie można oglądać na stoiskach targowych oznaczonych znakiem „NOWOŚĆ".

Targi meblowe przeznaczone są wyłącznie dla branży i zgodnie z nową koncepcją mają stać się miejscem nawiązywania kontraktów producentów mebli z odbiorcami biznesowymi (tylko kupcami meblowymi). Biznesowe kontakty ułatwią bezpłatne zaproszenia dla handlowców oraz program umawiania spotkań, który umożliwia wystawcom stworzenie profesjonalnego grafika rozmów prowadzonych na stoiskach oraz przygotowanie oferty pod konkretnych odbiorców, natomiast zwiedzającym pozwala na efektywne zaplanowanie czasu spędzonego na targach.

ZOBACZ...

Targi Meble Polska 2010 to oferta trzeciej potęgi eksportowej w Europie i czwartej na świecie, dlatego nie może na nich Państwa zabraknąć!

źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.