Aktualności

Umywalka RELAKS - Wybór Roku

03.07.2013

Miło nam poinformować, że umywalka RELAKS została wyróżniona w prestiżowym konkursie "Łazienka-wybór roku 2013", w kategorii Ceramika. Na uroczystej gali, która odbyła się 25 marca w Warszawie, nagrodę odebrała Pani Lidia Staniewska - V-ce Prezes NOCLAF Sp. z o.o.

Łazienka - Wybór Roku to najlepsze produkty wyposażenia łazienek. Jury, w skład którego wchodzą architekci, projektanci, przedstawiciele branży i salonów łazienkowych oraz dziennikarze magazynu Łazienka, ocenia przede wszystkim walory wzornicze produktu, jego jakość i innowacyjność oraz relację ceny do jakości.

Umywalka RELAKS - Wybór Roku wnosi do łazienki przyjemność, harmonię i spokój. Charakterystyczny element wzorniczy, który ją oplata to rękodzieło artystyczne, wykonane na nasze zamówienie przez artystkę ze słynnych Koronek z Bobowej. Wzór tej przepięknej koronki został przełożony na technologię produkcji umywalek, co nadało umywalce oryginalny styl.

Projekt zakładał przekorny sposób wykorzystania wnętrza umywalki do przechowywania akcesoriów potrzebnych do jej użytkowania (kubek, mydelniczka itd.). Projekt był wyzwaniem dla możliwości technologicznych producenta.

Wymagał wykonania bardzo precyzyjnych elementów zdobniczych oraz cienkich krawędzi, które są elementem charakterystycznym tej umywalki. Relaks została wykonana z marmuru mineralnego. Pozwoliło to zastosować matową lub błyszczącą powierzchnię, przy jednolitej strukturze i finezyjnym doborze kolorów i kształtów.

Źródło: Noclaf

Więcej

 

Firma powiązana:

Noclaf

Telefon 22 798 12 58, 22 729 95 04
www.noclaf.pl
noclaf@noclaf.pl

Noclaf