Aktualności

OKNOPLAST-Kraków TOP MARKĄ 2010 roku

15.02.2010

OKNOPLAST-Kraków znalazł się w prestiżowym gronie najlepiej postrzeganych marek ogólnopolskiego zestawienia - Top Marka 2010. Ranking ten jest częścią największego obecnie w Polsce programu konsumenckiego - Laur Konsumenta. W ocenie wzięto pod uwagę popularność marki wśród polskich konsumentów na przestrzeni ostatnich pięciu lat...

 OKNOPLAST-Kraków okazał się „topową marką” w kategorii „Wyposażenie budownictwa”.

Wąskie grono zwycięzców zestawienia Top Marka 2010 stanowi potwierdzenie wagi i prestiżu całego przedsięwzięcia. To dla nas duży sukces – komentuje otrzymaną nagrodę Grzegorz Filipek, Dyrektor Marketingu OKNOPLAST-Kraków. Wyróżnienie jest tym bardziej cenne i prestiżowe, gdyż o jego przyznaniu decydują wyłącznie konsumenci, którzy na co dzień korzystają z naszych produktów – dodaje Grzegorz Filipek.

Program Laur Konsumenta jest największym projektem konsumenckim w kraju. Na podstawie ogólnopolskich badań wyłania on najbardziej cenne i popularne marki w określonych kategoriach. Organizatorem przedsięwzięcia, od listopada 2009 roku, jest Kowalski Pro-Media, wydawca „Rzeczy o Biznesie” – dodatku do dziennika „Rzeczpospolita”.

OKNOPLAST-Kraków to firma działająca na polskim rynku od 1994 roku. W jej ofercie można znaleźć nowoczesne okna i drzwi z PVC i aluminium oraz dodatki okienne produkowane w oparciu o najwyższe standardy jakości i ekologii, potwierdzone prestiżowymi certyfikatami, wyróżnieniami  i nagrodami.

źródło: OKNOPLAST-Kraków

Więcej

Firma powiązana:

OKNOPLAST

Telefon 12 279 71 71
www.oknoplast.com.pl

OKNOPLAST