Aktualności

Maluj z Jedynką®

28.06.2013

Pod tym zaproszeniem kryje się poradnik malowania w serwisie www.farbyjedynka.pl

Brak fachowej wiedzy sprawia, że wykonanie remontu lub zmianę aranżacji często odkładamy na bliżej nieokreśloną przyszłość. Tymczasem odrobina chęci i pakiet sprawdzonych porad wystarczą, by własnoręcznie odmalować mieszkanie, odnowić ogrodzenie bądź zaimpregnować meble ogrodowe. Takie kompletne i praktyczne informacje znaleźć można w poradniku malowania, prezentowanym w serwisie internetowym www.farbyjedynka.pl.

Malowanie jest sporym wyzwaniem dla osób nie będących specjalistami w tej dziedzinie. Pierwsze pytania powstają już przy wyborze odpowiednich produktów i niezbędnych narzędzi. Wiele wątpliwości dotyczy również zabezpieczania i przygotowania powierzchni, a także samej techniki malowania. Nieprawidłowe przeprowadzenie poszczególnych czynności pogarsza jakość i trwałość wymalowania. Równie fatalne w skutkach może być przystępowanie do działania bez konkretnego, opartego na fachowych wskazówkach planu bądź korzystanie z niesprawdzonych, zasłyszanych porad.

Malowanie nie musi być jednak trudne, a efekt własnoręcznie przeprowadzonych prac może być naprawdę znakomity. By tak się stało, odpowiednio wcześniej skorzystajmy z profesjonalnych informacji. Z pomocą przychodzi przygotowany przez markę Jedynka® poradnik malowania. Na stronie http://www.farbyjedynka.pl/pl/porady znaleźć można użyteczne i wyczerpujące porady dotyczące malowania oraz impregnowania, a także obrazujący je materiał zdjęciowy. To kompleksowy i przejrzysty przewodnik, pomocny w samodzielnym prowadzeniu prac wykończeniowych czy remontowych. Poradnik malowania Jedynka® oferuje praktyczne informacje, przydatne osobom nie posiadającym doświadczenia ani specjalistycznej wiedzy.

Internetowy poradnik Jedynka® jest funkcjonalny, czytelny i prosty w nawigacji. Podzielony został na pięć głównych zakładek:

  • Malowanie ścian i sufitów
  • Malowanie fasad
  • Malowanie powierzchni drewnianych
  • Malowanie powierzchni metalowych
  • Impregnacja drewna

Każdy z działów zawiera szczegółowo zilustrowany opis kolejnych etapów prac (przygotowanie powierzchni, gruntowanie, malowanie). Obejmuje również niezbędne narzędzia oraz produkty.

Źródło: Tikkurila

Więcej

 

Firma powiązana:

Tikkurila Polska S.A.

Telefon 801 88 99 65, 22 310 95 55
www.farbyjedynka.pl
tikkurilapolska@tikkurila.com

Tikkurila Polska S.A.