Aktualności

Allcon ponownie wybiera Vetrex

27.06.2013

Okna Vetrex zostaną dostarczone do kolejnego budynku wchodzącego w skład prestiżowej inwestycji Awiator,  realizowanej przez firmę Allcon na gdańskiej Zaspie.

Allcon to uznany gdański deweloper, znany z wysokiej klasy realizacji, które już od 20 lat wpisują się w trójmiejską panoramę. Znany jest z oryginalnych i różnorodnych rozwiązań architektonicznych, łączących w sobie atrakcyjność wizualną i wysoką funkcjonalność.

Oferowane przez firmę mieszkania, charakteryzują się ergonomicznym planem pomieszczeń i powstają z najwyższej jakości materiałów budowlanych. Allcon przywiązuje też dużą wagę do estetyki, użyteczności i bezpieczeństwa przestrzeni wspólnych oraz terenów rekreacyjnych wokół osiedli. Ich mieszkańcy mogą więc cieszyć się wygodą i spokojem.

Gdański deweloper kieruje swoją ofertę do klientów o wysokich oczekiwaniach. Spełniając najwyższe standardy techniczne, estetyczne i etyczne, Allcon realizuje swoją misję, którą jest zapewnienie nabywcom mieszkań spokojnego miejsca do życia. Firma od zawsze jest głęboko związana z Trójmiastem. Jako jego świadomy obywatel, deweloper dokłada wszelkich starań, aby współtworzyć nowy pejzaż miasta w zgodzie z tradycją i historią.

Powstający na dawnym pasie startowym lotniska, prestiżowy kompleks mieszkaniowy Awiator, docelowo ma składać się z czterech budynków, nawiązujących stylistyką do lotniczej historii lokalizacji. Do użytku został już oddany apartamentowiec  Alfa, wyposażony w stolarkę Vetrex. Obecnie trwają prace nad kolejnym, o nazwie Bravo. Ponieważ dostarczone produkty i współpraca z firmą spełniły oczekiwania dewelopera – jest ona kontynuowana.  Allcon powierzył Vetrex dostarczenie okien do kolejnego budynku.

Charakterystyczny design budynków sprawia, że Awiator jest jedną z najbardziej interesujących inwestycji w Trójmieście. Dodatkową atrakcję stanowi zielone otoczenie osiedla, a także wysoki standard wykończenia mieszkań. Atutem są m.in. przestronne przeszklenia, robiące szczególne wrażenie w mieszkaniach o oknach wchodzących na Zatokę Gdańską oraz w apartamentach na najwyższych piętrach, gdzie zastosowano okna panoramiczne.

Osiedle powstało z myślą o wymagających nabywcach, dlatego postawiliśmy nie tylko na ciekawe rozwiązania architektoniczne, ale też materiały i technologie budowlane, gwarantujące długoletnie bezawaryjne użytkowanie. Ze szczególną dbałością wybraliśmy stolarkę otworową, ponieważ w dużej mierze to właśnie okna decydują o komforcie mieszkania zapewniając ciszę i ciepło” – wyjaśnia Jakub Dobrowodzki, Dyrektor Zespołu Realizacji z Allcon.

Inwestycja zlokalizowana jest w strefie nadmorskiej, gdzie budynki narażone są na działanie niekorzystnych czynników – silnych wiatrów, a także słonego i wilgotnego powietrza, dlatego  deweloper poszukiwał dostawcy, którego oferta spełniłaby rygorystyczne wymagania i charakteryzowała się solidnością i trwałością.

Ponieważ okna wstawione do budynku Alfa sprawdziły się wzorowo, a dodatkowo usługi montażowe i serwisowe wykonane zostały  przez Vetrex bez zastrzeżeń – Allcon podjął decyzję, aby  kolejny budynek wchodzący w skład kompleksu również wyposażyć w produkty Vetrex. Na potrzeby inwestycji dostarczona zostanie stolarka w systemie VP70 w kolorze białym oraz szarym. Vetrex zapewni też kompleksową obsługę w zakresie montażu oraz obsługi serwisowej i pogwarancyjnej.

Tak, jak w przypadku pierwszego budynku – Alfa, deweloper postawił na wysoki standard. Szczególnie w obliczu zastoju na rynku budowlanym, konsekwentne kontynuowanie polityki jakości jest czynnikiem pozwalającym wyróżnić się na tle konkurencji. Cieszymy się, że nasza stolarka została doceniona i że możemy uczestniczyć w tworzeniu jednej z najbardziej rozpoznawalnych inwestycji w Trójmieście” – podsumowuje Marcin Tomczyński Z-ca Dyrektora ds. Technicznych i Rozwoju, Vetrex.

Źródło: Vetrex

Więcej

Firma powiązana:

Vetrex

Telefon 58 692 24 00
www.vetrex.eu
vetrex@vetrex.eu

Vetrex