Aktualności

Sposób na energooszczędność według Rehau

25.06.2013

Prospekt „Twój sposób na energooszczędność” jest przeznaczony głównie dla inwestorów indywidualnych, jednak każda osoba zainteresowana budownictwem energooszczędnym znajdzie w nim wiele interesujących informacji.

Produkty i systemy REHAU spełniają założenia wszystkich trzech filarów efektywności energetycznej – redukcji strat energii, efektywnego wykorzystania energii oraz efektywnego pozyskiwania energii. Opracowujemy i wdrażamy nowatorskie i przyszłościowe rozwiązania, których motywem przewodnim jest nie tylko ekonomia, ale także ekologia, wzornictwo, funkcjonalność, bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Już dziś, dzięki naszemu zaangażowaniu i otwarciu na innowacje, wyznaczamy przyszłościowe trendy w budownictwie. A wszystko po to, by budowanie było czystą przyjemnością. Zapraszamy do lektury, wykorzystywania cennych informacji w codziennej pracy oraz współpromowania budownictwa energooszczędnego i pasywnego.

Sposób na energooszczędność według Rehau – pobierz: http://www.rehau.com/linkableblob/PL_pl/1227176/data/AnyBinary_uEFgZ2Fr4J9MtPoNSnicAw__-data.pdf

Źródło: Rehau

Więcej

Firma powiązana:

Rehau

Telefon 61 84 98 400
www.rehau.pl
poznan@rehau.com

Rehau