Aktualności

Bolix on the road

24.06.2013

Bolix rusza w trasę, czyli... dwóch wykwalifikowanych trenerów, a przed nimi tysiące kilometrów, setki słuchaczy, dziesiątki spotkań i jeden, nadrzędny cel: fachowa edukacja.

Nowy program "Bolix on the road" to mobilne centrum szkoleniowe przeznaczone dla wykonawców budowlanych, ale i dla wszystkich obecnych lub przyszłych użytkowników materiałów, takich jak farby, kleje, fugi, tynki itp. Każdy, kto buduje, remontuje, urządza może przyjść na wybrane spotkanie, by poznać najnowsze rozwiązania produktowe oraz metody skutecznego ich wykorzystania.

W ramach projektu przewidziano warsztaty i pokazy, które odbywają się na terenach hurtowni współpracujących z Bolix, nie tylko w Polsce. Rozkład jazdy "Bolix on the road" na najbliższe miesiące obejmuje bowiem również przystanki w krajach nadbałtyckich czy Rosji. Kolejne odcinki podróży trenerzy pokonywać będą specjalnie wyposażonym i obrandowanym busem.

W pierwszej odsłonie przedsięwzięcia, zaplanowanej na rok 2013, dominują 4 podstawowe tematy: Ceramika, Technika natryskowa, Farby, Idealna Elewacja. W przygotowaniu są już kolejne (m.in. Balkony i tarasy). Prezentacje i szkolenia prowadzone są w piknikowej oprawie - z jednej strony specjalistyczne materiały pomocnicze, próbki produktów itp., z drugiej: balony, słodycze i swobodna, miła atmosfera. Bus już wystartował.

Źródło: Bolix

Więcej