Aktualności

Najwygodniejsze szkolenia sprzedażowe – z dowolnego miejsca, o dowolnej godzinie

24.06.2013

Akademia REHAU od dziś staje się również e-Akademią REHAU – wygodnym narzędziem do podnoszenia kwalifikacji. Dzięki multimedialnym i interaktywnym rozwiązaniom możesz poszerzać swoją wiedzę z dowolnego miejsca i o dowolnej godzinie.

Zapraszamy do udziału on-line w szkoleniach sprzedażowych e-Akademii! Możesz zapomnieć o czasie na dojazdy do naszych ośrodków szkoleniowych, kosztach czy noclegach. Nasze e-learningowe szkolenia to wygodny sposób na naukę, oszczędzający Twój czas i pieniądze. Wystarczy tylko kilka kliknięć.

Atrakcyjne i ciekawe treści merytoryczne, podane w przystępny sposób – prezentacje, elementy wideo, nagrania lektorskie, zdjęcia oraz animacje – czekają na uczestników szkoleń e-Akademii REHAU.

Interaktywne ćwiczenia pozwalają w interesujący sposób przyswajać nową wiedzę, a gry edukacyjne dostarczają chwili rozrywki połączonej z nauką. Wiedza podzielona na małe, przystępne moduły sprawia, że wystarczy 20-30 minut na poznanie jednej lekcji.

Dostęp i wygoda korzystania z platformy edukacyjnej zostały przemyślane tak, aby korzystanie z systemu było proste i intuicyjne. E-szkolenia możesz łączyć ze szkoleniami stacjonarnymi, prowadzonymi w naszych ośrodkach szkoleniowych. Możesz też wybrać tylko jedną, wygodniejszą dla Ciebie formę udziału – zdecyduj sam, co jest najbardziej efektywne dla Ciebie.

Jak uczestniczyć w szkoleniach e-Akademii REHAU?

  • Zgłoś się do przedstawiciela handlowego REHAU.
  • Możesz także zgłosić się za pomocą formularza zgłoszeniowego e-Akademii, który znajdziesz TUTAJ.
  • Otrzymasz od nas bezpłatny dostęp do platformy edukacyjnej e-Akademii REHAU. Dzięki temu sam wybierasz w jakich szkoleniach, kiedy i z jakiego miejsca chcesz uczestniczyć. Login i hasło prześlemy Ci mailem.

Najwygodniejsze szkolenia sprzedażowe – z dowolnego miejsca, o dowolnej godzinie – zapraszamy do zdobywania nowej wiedzy!

Źródło: Rehau

Więcej