Aktualności

KINGgates – ekonomiczne rozwiązania dla bram wjazdowych i garażowych

24.06.2013

Marka KINGgates, obecna w portfolio brandów w grupie Nice, staje się coraz popularniejszym rozwiązaniem na rynku polskim do ekonomicznej automatyzacji bram wjazdowych oraz garażowych. W związku z coraz większym zapotrzebowaniem na urządzenia marki KINGgates na stronie internetowej www.nice.pl został uruchomiony specjalny moduł dedykowany wyłącznie tym produktom. Moduł dostęp jest pod adresem www.nice.pl/kinggates.

Włoska marka KINGgates istnieje na rynku od 2006 roku. Od 2007 roku produkty dostępne są w Polsce. W wyniku ostatnich zmian organizacyjnych głównym dystrybutorem marki KINGgates na rynku polskim jest spółka Nice Polska z siedzibą w Pruszkowie. Produkty dystrybuowane są poprzez sieć Partnerów Handlowych, którzy zapewniają fachowe doradztwo, montaż oraz serwis.

KINGgates to systemy automatyki do bram wjazdowych i garażowych - bezpieczne i praktyczne produkty oparte na nowoczesnych rozwiązaniach technicznych. Jakość, technologia i bezpieczeństwo użytkowników to główne atrybuty marki. Zgodnie z przyjętymi wartościami podejście jakościowe wyraża jest nie tylko poprzez oferowane produkty, materiały użyte do ich wykonania czy kontrolę produkcji. Jakość to także najwyższe standardy obsługi serwisowej i wsparcie techniczne.

KINGgates to jednak przede wszystkim wyjątkowo atrakcyjny stosunek jakości do ceny. Z tego powodu to właśnie te napędy są standardowo instalowane w wybranych modelach bram garażowych Nice. Do najpopularniejszych produktów dostępnych w ofercie KINGgates należy zaliczyć zestawy z rodziny Dynamos pozwalające na automatyzację bram przesuwnych nawet o ciężarze 1000 kg, napędy Linear (do bram skrzydłowych) oraz siłowniki Ovo 550 i Rolls 1200 przeznaczone dla uchylnych oraz segmentowych bram garażowych.

Automatyka do bram wjazdowych i garażowych KINGgates to produkty w 100% włoskie, powstałe w oparciu o lata badań, doświadczenie i pasję. Firma dokłada najwyższych starań, by produkty cieszyły się najwyższymi standardami jakościowymi i spełniały wymogi norm europejskich w zakresie bezpieczeństwa (UNI EN 12445 oraz UNI EN 12453). KINGgates – ekonomiczne rozwiązania dla bram wjazdowych i garażowych – więcej informacji na temat produktów marki KINGgates można znaleźć na dedykowanej stronie internetowej www.nice.pl/kinggates. Produkty można nabywać w sieci blisko 1 500 Partnerów Handlowych firmy Nice na terenie całego kraju.

Źródło: Nice

Więcej

Firma powiązana:

Nice Polska

Telefon 22 759 40 00
www.nice.pl
nice@nice.pl

Nice Polska