Aktualności

Magazyn „Dekoratorium” wyróżniony w prestiżowym konkursie!

19.06.2013

Wydawany przez Fabrykę Farb i Lakierów Śnieżka S.A. magazyn „Dekoratorium” zdobył wyróżnienie w prestiżowym konkursie „Szpalty Roku”, plasując się tym samym wśród najlepszych polskich magazynów skierowanych do klientów i partnerów biznesowych.

Dekoratorium”  to pismo o designie i aranżacji wnętrz. Czytelnicy znajdą w  nim ciekawe informacje na temat najnowszych trendów kolorystycznych, a także praktyczne porady oraz inspirujące pomysły na urządzenie mieszkania. Interesującej zawartości „Dekoratorium” towarzyszy atrakcyjna szata graficzna.

Dzięki temu, magazyn został doceniony przez jury „Szpalt Roku” i znalazł się w gronie ośmiu najlepszych magazynów dla klientów i partnerów biznesowych (nakład 10 001 - 50 000 egzemplarzy).

Wyróżnienie w tak prestiżowym konkursie to dla nas ogromna radość, a jednocześnie motywacja do dalszego rozwoju tytułu. Nowatorskie rozwiązania graficzne i realizacyjne zawarte w „Dekoratorium” znajdują uznanie naszych czytelników i przekładają się na sukces pisma – komentuje Łukasz Dobrowolski, dyrektor ds. Marketingu FFiL Śnieżka SA.

Magazyn „Dekoratorium” wyróżniony w prestiżowym konkursie! Organizowany od 2008 roku przez Stowarzyszenie Prasy Firmowej konkurs „Szpalty Roku” przeznaczony jest dla wydawnictw firmowych.  W skład niezależnego jury konkursu wchodzą wybitni specjaliści rynku wydawniczego i medialnego, m.in. znany publicysta, wydawca i krytyk filmowy Tomasz Raczek. Gala, na której przyznano tegoroczne „Szpalty Roku” odbyła się 23 maja w warszawskim Teatrze Capitol.

Źródło: Śnieżka

Więcej