Aktualności

ATLAS Złotą Budowlaną Marką 2013

19.06.2013

13 czerwca odbyła się VIII uroczysta gala wręczenia nagród Budowlana Marka Roku 2013. Ranking Marek Budowlanych, organizowany przez firmę ASM-Centrum Badań i Analiz Rynku, to jedno z największych i najważniejszych tego typu przedsięwzięć w Polsce.

Złotą Budowlaną Marką Roku 2013 w klasyfikacji ogólnej po raz kolejny został ATLAS, potwierdzając tym samym pozycję lidera na polskim rynku budowlanym. Budowlana Marka Roku to jedno z głównych wydarzeń polskiego sektora budowlanego. W tegorocznej uroczystej gali wręczenia prestiżowych nagród uczestniczyli przedstawiciele Zarządów, Działów Marketingu i Działów PR czołowych producentów materiałów budowlanych, członkowie instytucji, stowarzyszeń branżowych oraz media ogólnopolskie i specjalistyczne. 

W tym roku Ranking Marek Budowlanych obejmował ponad dwadzieścia kategorii asortymentowych. Grupa ATLAS została srebrnym laureatem w klasyfikacji fugi, kleje do płytek i tynki dekoracyjne. Nie był to jednak koniec nagród dla łódzkiej firmy. ATLAS został uhonorowanych, po raz kolejny już, prestiżowym tytułem Złotej Budowlanej Marki Roku oraz  tytułem Złotej Marki Przyjaznej Fachowcom.

Nagroda dla Grupy ATLAS jest tym cenniejsza, iż przyznawana jest na podstawie ogólnopolskich badań, przeprowadzanych w różnych grupach odbiorców produktów budowlanych. To oni zdecydowali o tym, że ATLAS znalazł się wśród nagrodzonych i zdobył tytuł lidera w klasyfikacji generalnej. Instytut ASM-Centrum Badań i Analiz Rynku przeprowadza badania preferencji i opinii wśród blisko 2000 firm wykonawczych z całej Polski.

- Podstawą marki musi być dobry produkt - takie założenie obowiązywało w ATLASIE od początku. Cieszy nas ogromnie, że siła marki ATLAS została po raz kolejny doceniona. Coroczne wyróżnienie w tym prestiżowym rankingu jest potwierdzeniem jakości sprzedawanych przez nas produktów, jasno określa również pozycję zajmowaną przez ATLAS na rynku, pozycję lidera.  Cieszy mnie też, że o przyznaniu tytułu zadecydowali nasi klienci, do których kierujemy nasze produkty. - mówi Krzysztof Ogórek, Wiceprezes ds. Sprzedaży i Marketingu Grupy ATLAS.

Pomysł na stworzenie Rankingu powstał ze wspólnej inicjatywy ASM i Międzynarodowych Targów Poznańskich, organizatora targów budowlanych BUDMA. Tegoroczne spotkanie stało się okazją do uhonorowania dokonań firm oraz integracji środowiska sektora budowlanego. 

Źródło: GRUPA ATLAS

Więcej