Aktualności

Klej uniwersalny z Medalem Europejskim

19.06.2013

BOLIX US, uniwersalny klej do płyt styropianowych, otrzymał Medal Europejski. W czerwcu na Stadionie Narodowym odbyła się XXIV edycja imprezy, wyróżniającej wyroby i usługi o wysokiej jakości.

Przedsięwzięcie Business Centre Club, realizowane przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych i Honorowym Patronacie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego z siedzibą w Brukseli, stanowi niekomercyjną formę promowania wytwórczości odpowiadającej europejskim standardom. Z jednej strony zwraca więc uwagę na zgodność nominowanych produktów/usług z określonymi normami (posiadane patenty i certyfikaty), z drugiej natomiast służy wyeksponowaniu ich jako przykładów wysokiej jakości na rynkach UE.

Nagroda dla kleju stosowanego przy ociepleniach to potwierdzenie wyznaczników istotnych z punktu widzenia reprezentowanej przez BOLIX US grupy produktów: przyczepność, odporność, trwałość. Składniki systemów termoizolacyjnych muszą bowiem gwarantować skuteczną ochronę elewacji na wiele lat. Medal Europejski stanowi też wsparcie dla firmy w funkcjonowaniu w międzynarodowych, konkurencyjnych warunkach.

Źródło: Bolix

Więcej