Aktualności

II runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Super Enduro 2013

17.06.2013

Firma "Joniec" jak jeden z głównych sponsorów II rundy Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Super Enduro zaprasza w dniu 30 czerwca 2013 do malowniczo położonego Tymbarku na wyjątkowe rozgrywki.

Na torze "Gorc Extreme" wystartują zawodnicy w  Mistrzostwach Polski  Super Enduro: Klasa Open, Klasa Junior oraz w Pucharze Polski Super Enduro: Klasa Open i Klasa C. Wszystkie odcinki toru są doskonale widoczne dla kibiców, którzy mogą obserwować swoich faworytów na każdym etapie wyścigu. Rozmaitość przeszkód i ich zróżnicowany stopień trudności ujawni mocne i słabe strony startujących a już na pewno wyciśnie z nich wszystkie siły. Super Enduro to jedna z dyscyplin ekstremalnych dostarczająca najwyższą dawkę emocji i adrenaliny.

Termin II rundy zbiegł się z corocznie organizowanymi Dniami Tymbarku i wszedł do ich harmonogramu jako jedna z towarzyszących imprez. Podczas zawodów organizowana będzie również loteria Stowarzyszenia Remedium z atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez firmy z powiatu limanowskiego. Do wylosowania takie atrakcyjne nagrody jak: rower, tablet, bon na kurs prawa jazdy, sprzęt RTV i AGD, bony zakupowe, weekend w Krynicy i wiele innych. Losowanie tuż po zakończeniu zawodów, koszt losu to 5 zł. Dochód z loterii przeznaczony jest na działalność Stowarzyszenia Remedium w Tymbarku, które prowadzi m.in. Warsztat Terapii Zajęciowej dla Osób Niepełnosprawnych. 

Organizatorami rundy jest Klub BKFM FLOW Słopnice oraz Joniec Team Tymbark.

Źródło: Joniec

Więcej

 

 

Firma powiązana:

Joniec

Telefon 18 332 55 38, 602 539 182
www.joniec.pl, www.ogrodzenia-joniec.pl, www.podmurowki.pl
joniec@joniec.pl

Joniec