Aktualności

BUDMAT Drift Show w Dzień Dobry TVN - ogląjacie 15 czerwca

14.06.2013

W weekendowym wydaniu DZIEŃ DOBRY TVN już w sobotę 15 czerwca będzie można w rozmowie z zawodnikami BUDMAT Auto RB Team zobaczyć jak przebiegają przygotowania do III Rundy Driftingowych Mistrzostw Polski.

Już w sobotę 15 czerwca w godz. ok.: 08.30, 09.30 i 10.30 zobaczycie nas w Dzień Dobry TVN. Największe driftingowe show w Polsce zawita także do Płocka już 22 i 23 czerwca.

Sportowe emocje i pokazy mistrzów driftingu tylko w Płocku

Na zawodach BUDMAT DRIFT SHOW w Płocku pojawią się najlepsi polscy drifterzy. Zmierzą się z nimi także utytułowani kierowcy z zagranicy zrzeszeni w organizacji DRIFT ALL STARS. Na starcie DMP w Płocku pojawi się także zupełnie wyjątkowy Adaś Zalewski - najmłodszy drifter w historii tego sportu w Polsce. Licencjonowany kierowca driftingowy - znany w środowisku jako RUBIK, ma dopiero 13 lat.

Skoki bungee, atrakcje dla dzieci, pokazy motocyklowe, cheerleaderki i motoryzacyjne nowości BUDMAT Auto

Poza emocjami na torze - Organizator zadbał także o wiele atrakcji dla uczestników imprezy w specjalnie zbudowanym miasteczku driftingowym. Najodważniejsi będą mogli skoczyć na bungee lub sprawdzić swój błędnik w popularnych na zawodach driftingowych przejażdżkach DRIFT TAXI. Będzie można także zwiedzić park maszyn, w którym stacjonują wszystkie auta driftingowe. Podczas BUDMAT DRIFT SHOW w swoich tanecznych układach zaprezentują się także płockie Mistrzynie - Cheerleaderki z zespołu IMPRESJA oraz motocykliści w akrobatycznych popisach stuntu. Nie zabraknie także atrakcji dla dzieci, dla których Organizator zbudował PARK ROZRYWKI. Dzieci będą mogły poszaleć na dmuchanej zjeżdżalni PIRAT, poskakać na eurobungee, pomalować swoje buzie w dowolne barwy oraz pobawić się w basenie z kulami wodnymi. Atrakcje w Parku Rozrywki dla dzieci są nieodpłatne. Wstęp na teren Miasteczka Driftingowego oraz do Parku maszyn jest WOLNY.

Bilety na trybuny do kupienia na eBilet.pl oraz w sieci salonów empik. Partnerami BUDMAT DRIFT SHOW są: Urząd Miasta Płocka oraz PKN ORLEN.

Źródło: Budmat

Więcej

 

Firma powiązana:

BudMat

Telefon 24 268 59 58
www.budmat.pl

BudMat