Aktualności

Podłogi Naturalnie Doskonałe na Pomorzu

14.06.2013

1 czerwca w Gdańsku został otwarty piąty salon firmowy Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe. W salonie, oprócz szerokiego wyboru podłóg dostępne są materiały do wykończenia ścian oraz zaaranżowania przestrzeni na zewnętrz budynku.

Gdański salon znajduje się na ul. Grunwaldzkiej 225 w dawnym budynku Entry. Na dwukondygnacyjnej ekspozycji, na powierzchni niemal 600 m2 prezentowana jest kompleksowa oferta marki, która pozwala elegancko i spójnie wykończyć każdy projekt – od podłóg aż po zewnętrzną elewację.

podłóg: drewnianychSalon w Gdańsku to realizacja konsekwentnej rozbudowy naszej firmowej sieci dystrybucyjnej. Obok Bydgoszczy, jest to nasza druga inwestycja na północy kraju, pozwalająca klientom z województw kujawsko-pomorskiego i pomorskiego na korzystanie z pełnego wachlarza usług, jakie oferujemy.

Salon to także ułatwienie dostępu do fachowego doradztwa naszych doświadczonych pracowników, którzy pomagają wybrać najkorzystniejsze rozwiązania do każdej realizacji.

Podczas podejmowania decyzji zakupowych, nieoceniona jest możliwość zobaczenia produktu na żywo – a salony firmowe, zwłaszcza tak duże jak nowo otwarta palcówka w Gdańsku, taką interakcję z produktami umożliwiają – o nowej inwestycji opowiada Edyta Gniadek, Prezes firmy.

Do dyspozycji klientów jest bogaty wybór , winylowych oraz wykładzin. Salon posiada również rozbudowaną ofertę uzupełniających elementów architektonicznych – schodów i drzwi oraz systemów do wykańczania ścian takich jak: korek, panele fornirowane oraz dekoracyjne ściany Pandomo.

Deski tarasowe: drewniane i kompozytowe oraz deski elewacyjne, to dostępne w ofercie marki materiały, które pomogą zaaranżować budynki również z zewnątrz.

Podłogi Naturalnie Doskonałe na Pomorzu – obsługa salonu to doświadczeni sprzedawcy i doradcy klienta, którzy pomogą wybrać najlepsze rozwiązania do planowanych projektów, a sprawdzone i wykwalifikowane ekipy montażowe zapewnią pewną i trwałą realizację.

Źródło: Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe

Więcej

Firma powiązana:

Kopp

Telefon 12 269 80 35
www.podlogi-kopp.pl
info@podlogi-kopp.pl

Kopp