Aktualności

Kolejni Mistrzowie Montażu podłóg Baltic Wood wyłonieni!

12.06.2013

Za nami kolejna odsłona Akademii Mistrzów Montażu Baltic Wood – autorskiego projektu skierowanego do instalatorów współpracujących z Autoryzowanymi Partnerami handlowymi marki. Poznańska edycja programu cieszyła się rekordowym zainteresowaniem. Wpłynęło ponad 50 zgłoszeń! Ostatecznie certyfikaty przyznano aż 31 montażystom, w tym 14-stu ze specjalnym wyróżnieniem.

Akademia Mistrzów Montażu Baltic Wood – po raz pierwszy zorganizowana w 2012 r. – to szereg szkoleń, w trakcie których uczestnicy mają możliwość zdobycia kompleksowej wiedzy na temat podłóg drewnianych i ich układania. Do udziału w projekcie zapraszane są osoby o zróżnicowanym doświadczeniu zawodowym.

Pomysł programu zrodził się z potrzeby wyłonienia najlepszych instalatorów w Polsce, którzy będą gwarantem najwyższej jakości montażu podłóg Baltic Wood – tłumaczy Katarzyna Dobrowolska, Menadżer Marketingu i PR Baltic Wood, organizator projektu.

Montażyści zaproszeni do udziału w programie przechodzą szereg szkoleń teoretycznych i praktycznych – zwieńczonych egzaminem certyfikującym. Ukończenie szkolenia nie jest jednak równoznaczne z przyznaniem certyfikatu. Każda z osób otrzymujących od nas taki dokument musi pozytywnie zdać końcowy egzamin weryfikujący jego wiedzę i rzeczywiste umiejętności.

W czerwcowej odsłonie Akademii, która odbyła się w Poznaniu, Baltic Wood wyłonił 31 instalatorów, którym przyznano tytuły Certyfikowanych Mistrzów Montażu Baltic Wood. Co więcej, 14-stu z nich może poszczycić się Certyfikatami z wyróżnieniem. To osoby, które wykazały się ponadprzeciętnymi zdolnościami.

W trakcie Akademii uczestnicy zapoznali się m.in. z najnowocześniejszym systemem montażu dostępnym na rynku – błyskawicznym zamkiem Baltic LOC™ 5G, stosowanym w Ekspresowych Podłogach Baltic Wood. Dodatkowo instalatorzy mieli okazję porównać zamek 5G z dobrze im znanym zamkiem 2G i to zarówno w teorii, jak i w praktyce.

Ważnym zagadnieniem poruszanym w trakcie szkoleń była również instalacja podłogi litej, którą firma od 2013 r. oferuje w imitowanej sieci sprzedaży (kolekcja Sélection du Sommelier). Dopełnieniem całości była prezentacja dotycząca właściwej pielęgnacji podłogi drewnianej, gdyż to właśnie odpowiednia troska o szlachetną powierzchnię pozwala cieszyć się jej pięknem przez wiele lat. Kolejni Mistrzowie Montażu podłóg Baltic Wood wyłonieni! Uczestnikom gratulujemy, a wszystkich zachęcamy do udziału w kolejnych odsłonach programu!

Źródło: Baltic Wood

Więcej

Firma powiązana:

Baltic Wood

Telefon 13 491 65 00
www.balticwood.pl
marketing@balticwood.pl

Baltic Wood