Aktualności

POL-SKONE doskonałe w biznesie

10.06.2013

Lubelski producent drzwi i okien, firma POL-SKONE Sp. z o.o. otrzymał kolejną prestiżową nagrodę. Tym razem w ramach Programu Promocji Firm „Business Excellence”. Statuetki odebrały firmy, które wspierają promocję i rozwój gospodarczy województwa lubelskiego.

„Business Excellence” to program, którego celem jest wyłonienie najbardziej innowacyjnych, konkurencyjnych i rzetelnych firm z terenu Lubelszczyzny. Laureaci wybierani byli w trzech kategoriach: mała, średnia i duża firma. Jury konkursu przy wyborze zwycięzców zwracało uwagę m.in. na politykę firmy w kwestii ochrony środowiska, dynamikę rozwoju eksportu, a także promowanie przedsiębiorstwa na rynkach międzynarodowych. W tegorocznej, siódmej już edycji, w kategorii „Duża Firma” statuetkę otrzymało POL-SKONE.

To dla nas zaszczyt być laureatem tak prestiżowego konkursu. Wspieranie rozwoju regionu zawsze było jednym z priorytetów POL-SKONE. Na Lubelszczyźnie zlokalizowane są wszystkie zakłady produkcyjne przedsiębiorstwa, stąd pochodzi również większość naszych pracowników. Cieszymy się, że nasze starania zostały docenione – mówi Jan Szulżyk, dyrektor naczelny POL-SKONE Sp. z o.o. Patronem honorowym Programu Promocji Firm „Business Excellence” jest Marszałek Województwa Lubelskiego Krzysztof Hetman. POL-SKONE doskonałe w biznesie!

Źródło: POL-SKONE Sp. z o.o.

Więcej

Firma powiązana:

Pol-Skone

Telefon 81 744 30 11
www.pol-skone.pl
poczta@pol-skone.eu

Pol-Skone