Aktualności

Nowe logo elero

07.06.2013

Na początku ubiegłego roku grupa Nice przejęła markę elero – jednego z największych światowych producentów profesjonalnych napędów elektrycznych i sterowników do rolet, instalacji przeciwsłonecznych i bram. Obecnie trwają prace nad rebrandingiem marki. Pierwszym elementem nowej strategii marketingowej jest nowe logo.

Nowe logo obrazuje profesjonalizm oraz wysoką jakość produktów elero. Są to urządzenia stosowane i polecane przez prawdziwych profesjonalistów cechujące się tradycyjną niemiecką wysoką jakością oraz niezawodnością. Tradycja jest jednak łączona z innowacyjnością oraz nowoczesnym designem.

Firma elero, z siedzibą w Beuren k. Stuttgartu, posiada swoje przedstawicielstwa we Francji, Włoszech, Polsce, Hiszpanii, Indiach, USA, Singapurze, Australii i Szwecji, a produkty elero dostępne są w większości krajów na całym świecie.

Paleta produktów firmy elero jest wielostronna i oferuje szeroki asortyment napędów i sterowników, jak również bogaty wybór akcesoriów elektrycznych i mechanicznych. Możliwości ich zastosowania sięgają od rolet poprzez żaluzje, markizy i okiennice aż po bramy i kraty rolowane. Przedsiębiorstwo znane jest z pionierskich osiągnięć technologicznych i z produktów o jakości na najwyższym poziomie.

Firma elero posiada od 1994 r. certyfikat DIN EN ISO 9001. Na polskim rynku funkcjonuje od 2001 roku i zyskała już zaufanie Partnerów Handlowym oraz użytkowników końcowych. Nowe logo elero! Od początku czerwca na stronie internetowej Nice został uruchomiony specjalny moduł poświęcony produktom elero – www.nice.pl/elero

Źródło: Nice

Więcej

Firma powiązana:

Nice Polska

Telefon 22 759 40 00
www.nice.pl
nice@nice.pl

Nice Polska