Aktualności

Stream Line na wystawie w Berlinie!

06.06.2013

Niezwykła płyta nawierzchniowa Stream Line zaprojektowana dla firmy Libet przez Jerzego Dobrzańskiego podróżuje po Europie. Już od dzisiaj można ją oglądać na wystawie must have from Poland w Berlinie w ramach 11. edycji DMY International Design Festival.

To najważniejsza impreza designy w Niemczech, a Polska jest oficjalnym gościem tegorocznej edycji DMY. Przypomnijmy, że płyta Stream Line znalazła się wśród wyróżnionych w prestiżowym plebiscycie must have w ramach tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Designu w Łodzi, a także Top Design Award 2013 na tegorocznej wystawie Arena Design w Poznaniu. Produkt doceniło również jury miesięcznika branżowego Builder - Top Builderem 2013.

DMY to najważniejszy niemiecki festiwal dizajnu, który pokazuje nie tylko nowe trendy, ale również przedstawia koncepcje oraz wyznacza kierunki rozwoju współczesnego wzornictwa projektowego. Na terenie dawnego lotniska Tempelhof w Berlinie, prezentuje się ponad 700 wystawców z 30 państw, wśród nich także firma Libet ze swoim niezwykłym produktem - Stream Line. Festiwal odwiedzany jest każdorazowo przez ponad 300 tys. potencjalnych klientów oraz osób zainteresowanych tematyką designu.

Żródło: Libet

Więcej

 

 

 

Firma powiązana:

Libet

Telefon 71 335 11 01, 801 542 381
www.libet.pl

Libet