Aktualności

Konsultacje techniczne SIMPSON Strong-Tie

04.06.2013

Konsultacje techniczne SIMPSON Strong-Tie są jedną z wielu dróg komunikacji, mających na celu rozwiązywanie problemów związanych z zastosowaniem złączy ciesielskich lub próby znalezienia nowych i lepszych rozwiązań.

Dzięki szerokim kompetencjom nasi konsultanci z działu wsparcia technicznego udzielają odpowiadają na pytania i rozwiązują problemy związane z obsługą posiadanego przez Klienta asortymentu włączając wizyty inżynierów na placach budowy w celu oceny poprawności montażu i bezpośredniego doradztwa technicznego.

Głównym ich celem jest chęć przybliżenia Państwu szerszej wiedzy z zakresu nowoczesnych technik mocowań w budownictwie drewnianym jak również pomoc w wyjaśnianiu ewentualnych wątpliwości związanych z montażem czy wyborem właściwych produktów spełniających określone wymagania.

Z naszych bezpłatnych konsultacji mogą korzystać przedsiębiorcy, instytucje oraz prywatni inwestorzy, w których zostały uwzględnione rozwiązania SIMPSON Strong-Tie oraz osoby planujące takie wdrożenia. Konsultacje techniczne SIMPSON Strong-Tie, telefon (22) 865 22 00  email: tszczesiak@strongtie.com

Źródło: SIMPSON Strong-Tie

Więcej 

Konsultacje techniczne SIMPSON Strong-Tie
Zobacz produkty: