Aktualności

Ulubione zdjęcie na Twojej rolecie – konkurs!

29.05.2013

Organizatorem konkursu pod nazwą Ulubione zdjęcie na Twojej rolecie jest firma ANWIS Sp. z o.o. z siedzibą przy ulicy Smocza 16/18 we Włocławku.

II Przedmiot
Przedmiotem konkursu jest przesłanie ulubionego zdjęcia, jako propozycji nadruku na rolecie materiałowej.

III Warunki uczestnictwa
1.    Do konkursu mogą przystąpić osoby prywatne, które zapoznały się z regulaminem i akceptują jego postanowienia.
a) Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie jednego zdjęcia, jako własnej propozycji nadruku na rolecie materiałowej ANWIS. Zdjęcie (w formacie JPG bez kompresji ) należy przesyłać na adres: marketing@anwis.pl do dnia 12-06-2013 r. Każdy uczestnik może przesłać wyłącznie jedną propozycję nadruku.
2.    Aby wziąć udział w konkursie należy polubić ANWIS Polska na facebooku i udostępnić konkurs na swoim profilu https://www.facebook.com/AnwisPolska
3.    Termin nadsyłania zdjęcia do konkursu upływa 12 czerwca 2013 r.

IV Nagroda
1.    Spośród nadesłanych zdjęć, wybrane zostaną trzy najciekawsze fotografie.
2.    Każdego z trzech autorów, najciekawszych propozycji nagrodzimy roletą materiałową /1 szt./ z nadrukiem zaproponowanym przez zwycięzców. Rolety zostaną wykonane na wymiar okna lub wnęki, wg uzgodnień ze zwycięzcami.

V Postanowienia końcowe
1.    O wytypowaniu trzech najciekawszych projektów do odebrania nagrody poinformujemy uczestników konkursu na stronie facebooka dnia 14 czerwca 2013 r. Dodatkowo do zwycięzców wyślemy drogą elektroniczną powiadomienia w celu uzgodnienia szczegółów przekazania nagrody.
2.    Ulubione zdjęcie na Twojej rolecie – konkurs! wzięcie udziału w Konkursie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu konkursu oraz z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie i przetwarzanie danych osobowych uczestnika przez Organizatora w celach związanych z prowadzeniem konkursu.

Źródło: Anwis

Więcej

Firma powiązana:

ANWIS Sp. z o.o.

Telefon 54 412 88 00
www.anwis.pl
anwis@anwis.pl

ANWIS Sp. z o.o.