Aktualności

Dyplomy i wyróżnienia dla Winkhaus

28.05.2013

DYPLOM UZNANIA ZRZESZENIA MONTAŻYSTÓW STOLARKI – zrzeszenie Montażystów Stolarki, na podstawie wyników badań Centrum Analiz Branżowych, przyznało okuciom Winkhaus wyróżnienie i dobrze je oceniło. Największym sukcesem jest fakt, że są one polecane przez fachowców z branży!

BUDOWLANA FIRMA ROKU 2012 MIESIĘCZNIKA BUILDER – to wyróżnienie przyznawane przez Redakcję i Radę Programową miesięcznika "Builder" firmom z branży budowlanej za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku. To już drugi dyplom dla naszej firmy – poprzedni uzyskaliśmy rok temu.

OPINIE PRODUCENTÓW OKIEN O DOSTAWCACH - RAPORT 2013 – jak co roku Centrum Analiz Branżowych (www.cab-badania.pl) opracowuje ankietę na podstawie badań przeprowadzonych wśród producentów okien. Dyplomy i wyróżnienia dla Winkhaus oto wyniki:

  • Wiodącym dostawcą okuć jest firma Winkhaus, która dostarcza produkty do 45% producentów okien. Oznacza to, że odsetek producentów okien współpracujących z Winkhausem wzrósł w porównaniu z przełomem lat 2007/2008 o ponad 4 p.p.
  • Ponad połowa producentów okien z PCW za szerokość oferty docenia dwóch dostawców okuć – Winkhaus oraz Roto. Winkhaus wskazuje 56% firm, w tym 34% firm wymienia tę firmę na pierwszym miejscu.
  • Dwóch na trzech producentów okien z PCW jest zdania, że wysokiej jakości okucia dostarcza przede wszystkim Winkhaus (67%).
  • Prawie połowa firm wytwarzających okna uważa, że okucia o najlepszym dopasowaniu jakości oraz ceny oferuje firma Winkhaus.
  • Z obsługi klienta najbardziej zadowoleni są producenci okien z PCW, którzy współpracują z firmami Winkhaus oraz VBH. Obaj dostawcy otrzymali noty wyższe od średniej dla branży w każdym z sześciu badanych aspektów obsługi (terminowość dostaw, zgodność dostaw z zamówieniem, jakość doradztwa technicznego, jakość obsługi handlowej, jakość szkoleń produktowych oraz jakość wsparcia marketingowego). Co więcej, Winkhaus otrzymał najwyższe noty w czterech z badanych kategorii.

Źródło: Winkhaus

Więcej