Aktualności

Zamek D2 z podwójnymi ryglami

27.05.2013

Zamek tandemowy już Państwu przedstawialiśmy. Przypominamy o nim, ponieważ produkt ten jest od niedawna dostępny w szerokiej palecie popularnych wariantów.

Rygle tandemowe to doskonałe rozwiązanie do drzwi z dużymi tolerancjami wymiarów. Zamki są obustronne, a mimo to można je bez problemu dopasować do większości drzwi. Pomysł skonstruowania zamka z podwójnymi ryglami o obustronnym skosie wziął się z poszukiwań takiego uniwersalnego rozwiązania, które byłoby niewrażliwe na różnice wymiarowe, wynikające z niezbyt dokładnego montażu oraz różnic temperatury.

Zamki D2 z podwójnymi ryglami nie tylko doskonale sprawdzają się w tej roli, ale też pasują do wszystkich zaczepów standardowych i są łatwe w montażu i regulacji. Dzięki temu łatwo wdrożyć ten zamek w produkcji drzwi.

W naszej ofercie dostępne są zamki tandemowe z listwą 16 lub 20 mm, w wariancie standardowym lub z obniżonym górnym ryglem oraz z możliwością dokręcenia górnego zamka. W odróżnieniu od pierwszych zamków tego typu, produkowanych na rynek angielski, listwa zamka ma normalną długość, taką do której przywykliśmy.

Źródło:  Winkhaus Polska

Więcej