Aktualności

PIANO - NAJLEPSZA SYPIALNIA ROKU 2010

19.01.2010

Sypialnia PIANO zdobyła tytuł „Produkt Roku 2010” w prestiżowym konkursie branżowego miesięcznika „Meble Plus”. Jest to kolejny sukces najnowszej propozycji firmy Profap. Projekt Jarosława Bełzy został doceniony już podczas swego debiutu na Międzynarodowych Targach Mebli w Poznaniu „Meble 2009”...

O wyborze sypialni PIANO zadecydowały wyjątkowe walory wzornicze i użytkowe kolekcji. PIANO to ciekawe połączenie cytatów z klasycznych form meblarskich z początku XX wieku oraz nowatorskich rozwiązań konstrukcyjnych. Kolekcję  PIANO wyróżniają wyważone proporcje, zgeometryzowane bryły oraz zaokrąglona, miękka linia narożników, co sprawia, że PIANO to idealna propozycja dla wszystkich wielbicieli stylu art deco.

Meble zachwycają swą elegancją oraz kunsztownym wykończeniem, zaś wykorzystane naturalne dębowe i orzechowe forniry nadają całej kolekcji ponadczasowy styl.

Niewątpliwym atutem jest fakt, iż kolekcja PIANO doskonale wpisuje się w najnowsze trendy wyposażenia  i aranżacji wnętrz. Art deco powróciło w poprzednim sezonie na wybiegi mody, w tym roku rozpoczyna podbój sypialni i salonów.

Głównym elementem kolekcji PIANO jest łóżko, które zaprojektowano w taki sposób, by uzyskać wizualny efekt lewitacji nad podłogą. To optyczny trik, sprawiający, że ten masywny mebel nabiera lekkości – wisząca płaszczyzna łoża zaprasza do wyciszenia i relaksu. Łóżku towarzyszą różne wersje szafek nocnych, komoda oraz toaletka z lustrem. Na wiosnę 2010 r. planowane jest rozszerzenie kolekcji PIANO o meble dedykowane do salonu.

źródło: Profap

Więcej