Aktualności

Selena partnerem Regionalnych Mistrzostw Polski w Glazurnictwie

27.05.2013

Dwie pierwsze edycje Mistrzostw Polski w Glazurnictwie, organizowanych przez Stowarzyszenie Glazurników i Specjalistów Robót Wykończeniowych (SGSRW) przy współpracy z markami TYTAN i SOPRO już za nami.

Najlepsi glazurnicy z Wielkopolski wzięli udział w zawodach 18 maja 2013 roku w Gnieźnie, a mistrzowie glazurnictwa z Warmii i Mazur dzień później spotkali się na lotnisku w Dajtkach pod Olsztynem. Organizatorem Regionalnych Mistrzostw Polski w Glazurnictwie jest Stowarzyszenie Glazurników i Specjalistów Robót Wykończeniowych, a partnerami dostarczającymi kleje do glazury marki TYTAN i SOPRO.

Tematem pracy glazurników startujących w Wielkopolskich Mistrzostwach było wykonanie z glazury na płaskiej powierzchni logo Gniezna, a w Olsztynie przedstawienie samolotu w skali 1:1 zgodnie z rysunkiem. Na gnieźnieńskim rynku do rywalizacji w Regionalnych Mistrzostwach Polski w Glazurnictwie stanęło łącznie szesnaście osób w tym jedna kobieta, natomiast w regionalnych Mistrzostwach Warmii i Mazur wystartowało dwudziestu uczestników, a zawody ukończyło osiemnaście osób.

W zawodach w Gnieźnie zwyciężyli:

  • I miejsce: Piotr Jura (Śrem)
  • II miejsce: Paweł Radziejewski (Śrem)
  • III miejsce: Waldemar Jackowski (Rawicz)

W zawodach w Olsztynie wygrali:

  • I miejsce: Paweł Śladowski (Gdańsk)
  • II miejsce: Cezary Sobociński (Olsztyn)
  • III miejsce: Piotr Śladowski (Gdańsk)

Dariusz Roj - Prezes Stowarzyszenia Glazurników i Specjalistów Robót Wykończeniowych: - Idea organizacji regionalnych mistrzostw glazurniczych ma na celu promocję wysokich kwalifikacji mistrzów glazurnictwa, a przez to podnoszenie rangi tego zawodu.

Marek Karwowski – Kierownik ds. Rynku Profesjonalnego Selena SA: - Najlepsi glazurnicy w Polsce i przy tym marki znakomitych klejów do glazury! Z największą przyjemnością przyjęliśmy zaproszenie SGSRW do współpracy przy organizacji cyklu regionalnych mistrzostw glazurniczych.

Źródło: Selena

Więcej

 

Firma powiązana:

Selena

Telefon 71 78 38 301
www.tytan.pl, www.selena.pl
kontakt@selena.com

Selena