Aktualności

Konkurs dla architektów - Homplexowe Wnętrza

03.04.2013

"Homplexowe wnętrza" to inicjatywa aktywizująca kreatywnych projektantów z całej Europy z markami wyposażenia wnętrz. Wśród marek udostępniających swoje produkty znalazła się nasza firma. W powstałych wizualizacjach kuchni zostaną wykorzystane nasze fronty.

W II edycji konkursu przed uczestnikami postawiono zadanie wykonania fotorealistycznych wizualizacji wnętrz kuchni i łazienek na planach mieszkań warszawskiego dewelopera. Klienci, którzy zdecydują się na zakup lokalu w nieruchomościach developera otrzymają gotowe pomysły na aranżację mieszkania, a projektanci poza przyznanymi nagrodami mają szansę na odpłatne wykonanie dalszych projektów i możliwość ich realizacji we współpracy z klientem.

Konkurs dla architektów - Homplexowe Wnętrza. W konkursie „Homplexowe Wnętrza” wygrać można m.in.: podróż na targi w Londynie „100% Design”, nagrody pieniężne, nagrody publiczności i nagrody rzeczowe.Zachęcamy projektantów do udziału w konkursie, więcej informacji o konkursie i rejestracji na stronie: http://homplexowewnetrza.pl. Nagrodzone prace zostaną zaprezentowane na naszej stronie internetowej po 15 maja 2013.

Źródło: Drewpol

Więcej

Firma powiązana:

Drewpol

Telefon 91 579 01 00
www.drewpol.pl
biuro@drewpol.pl

Drewpol