Aktualności

Nowe Wydawnictwo WKT - „Cennik Techniczne Izolacje i Instalacje”

11.01.2010

WKT przygotowało dla swoich Klientów nowe, przydatne Wydawnictwo „Cennik Techniczne Izolacje i Instalacje”. Na 152 stronach cennika skatalogowano produkty z zakresu izolacji technicznych. Cennik został podzielony na 14 rozdziałów grupujących asortyment pod względem zastosowania. Oprócz aktualnych cen, znajdują się tam zdjęcia i opis produktów oraz dane techniczne i informacje dotyczące atestów i aprobat, czy sposobu pakowania...

Jako ostatnia część został przygotowany „Poradnik” zawierający informacje praktyczne oraz „Skorowidz”, który pomoże w szukaniu poszczególnych produktów z tej szerokiej grupy asortymentowej. Cennik jest również zamieszczony na stronie internetowej WKT.

WKT  specjalizuje się w dystrybucji budowlanych i przemysłowych materiałów izolacyjnych, systemów suchej zabudowy, sufitów podwieszanych oraz chemii budowlanej. Oferta jest kompleksowa i obejmuje asortyment wiodących producentów. Lista produktów w ofercie liczy kilka tysięcy pozycji.

Materiały izolacyjne używane są w każdym sektorze budownictwa i przemysłu. WKT oferuje izolacje termiczne, akustyczne, ogniochronne, przeciwkondensacyjne i przeciwwilgociowe, spełniające najwyższe standardy. Produkty dostarczane przez WKT mają szerokie zastosowanie: w obiektach handlowych i usługowych, biurach, hotelach, obiektach użyteczności publicznej, szkołach, szpitalach, obiektach sportowych, budynkach mieszkaniowych, zakładach przemysłowych i elektrowniach.

Oferta WKT obejmuje izolacje techniczne stosowane w celu ograniczania strat energii cieplnej w systemach wentylacji i klimatyzacji, instalacjach grzewczych, ciepłowniczych i solarnych, materiały izolacyjne do wykonywania zabezpieczeń przeciwpożarowych instalacji wewnętrznych i konstrukcji stalowych/betonowych oraz wyroby dźwiękochłonne lub dźwiękoizolacyjne przeznaczone do redukowania poziomu hałasu.

Stosowanie produktów izolacyjnych wymaga specjalistycznej wiedzy technicznej oraz znajomości rygorystycznych norm bezpieczeństwa w budownictwie i przemyśle. WKT zapewnia swoim Klientom doradztwo techniczne w zakresie optymalnego doboru izolacji pod kątem wymaganych parametrów pracy (np. temperatury od –200°C do +1400°C i odporności na warunki zewnętrzne), kalkulacji kosztów inwestycyjnych i eksploatacyjnych oraz technik montażu gwarantujących bezpieczną i długotrwałą eksploatację.

Udziela też konsultacji technicznych na etapie projektowania, tworzenia specyfikacji materiałowych oraz przygotowywania wycen. We współpracy z przedstawicielami renomowanych producentów organizuje szkolenia na temat oferowanych rozwiązań. Sieć oddziałów WKT dysponuje własnymi środkami transportu i zapewnia dogodny serwis oraz dostępność produktów na terenie całego kraju, szybkie i terminowe dostawy, łatwość uzyskania porady czy pomocy technicznej.

Dzięki temu WKT obsługuje znane firmy wykonawcze i uczestniczy w realizacji dostaw na prestiżowe obiekty oraz inwestycje realizowane na terenie całej Polski.


Więcej: www.wkt.pl