Aktualności

Nowe standardy w nowym katalogu Termo Organiki

16.05.2013

Nowy katalog to najnowsza oferta stale unowocześnianych płyt styropianowych o różnych właściwościach i parametrach użytkowych oraz system ociepleń, w którego skład wchodzą wszystkie niezbędne materiały potrzebne do wykonania profesjonalnego ocieplenia.  Zupełnym novum jest ułatwiająca klientom wybór nowoczesna standaryzacja produktów oparta o ich właściwości energooszczędne.

Termo Organika,  lider technologii ociepleń w nowatorski sposób podzielił swoje sztandarowe produkty – styropiany na dwie główne i czytelne grupy energooszczędności: „OPTIMUM - Budownictwo Energooszczędne” to optymalna grupa styropianów wysokiej jakości do izolacji termicznej wszystkich rodzajów budynków, w tym także energooszczędnych. „MAXIMUM - Budownictwo Energooszczędne i pasywne” to grupa styropianów najwyższej jakości oraz o najwyższych parametrach izolacyjności, których zastosowanie spełni wymogi budownictwa energooszczędnego i  pasywnego obecnie oraz w przyszłości. Nowa klasyfikacja styropianów w prosty, czytelny sposób szereguje płyty styropianowe według potrzeb klientów.

Nowe standardy w nowym katalogu Termo Organiki. W katalogu przedstawiono kompletny  „System Ociepleń Termo Organika”  w którego skład wchodzą wszystkie niezbędne materiały do wykonania profesjonalnego ocieplenia, od fundamentów aż po dach m.in.; systemowy styropian, kleje, grunty, siatki, tynki i farby.  Warto wiedzieć,  że wszystkie te elementy wzajemnie się uzupełniają i doskonale do siebie pasują, tworząc skuteczną izolację cieplną ścian zewnętrznych. System Termo Organika to gwarancja oszczędności na ogrzewaniu i szybkiego zwrotu nakładów zainwestowanych w ocieplenie. Podobnie, jak płyty styropianowe Termo Organika, tak i wszystkie inne elementy systemu są objęte Rekomendacją Techniczną ITB.

Źródło: Termo Organika

Więcej

Firma powiązana:

Termo Organika

Telefon 12 427 07 40
www.termoorganika.pl
styropian@termoorganika.pl

Termo Organika