Aktualności

Barlinek na targach Domotex 2010

05.01.2010

W dniach 16-19 stycznia 2010 r. w Hanowerze odbędzie się największy coroczny meeting branży podłogowej. Targi to czas premier najnowszych trendów i nowinek technologicznych. Z tej okazji firma Barlinek zaprezentuje unikalny i nowoczesny system łączenia desek podłogowych Fast Click System opracowany przez technologów Barlinka oraz inne nowości produktowe, w tym najnowszą kolekcję podłóg litych oraz luksusowe podłogi L’esprit Decoration...

Najbliższa edycja Targów DOMOTEX  - jednej z najważniejszych imprez dla branży pokryć podłogowych - odbędzie się już w połowie stycznia 2010 r. w Hanowerze (Niemcy). W ubiegłym roku na wystawie zaprezentowało się blisko 1 400 firm z 71 krajów. W 2009 r. imprezę odwiedziło ponad 38 000 przedstawicieli firm z branży.

Na targach spotykają się specjaliści z całego świata, zajmujący się na co dzień podłogami, impreza gromadzi także najważniejszych producentów, co pozwala zaobserwować najnowsze rozwiązania technologiczne i trendy, prezentowane przez poszczególnych wystawców. 

Na najbliższych targach nie zabraknie krajowych producentów - wśród nich obecna będzie firma Barlinek - największy producent podłóg drewnianych.

Targi Domotex są dla polskiej spółki doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów handlowych oraz umocnienia dotychczasowych. Na styczniową imprezę Barlinek przygotował bogaty asortyment swoich produktów. Podczas wystawy firma zaprezentuje najnowszą, ekskluzywną serię podłóg – która zadebiutowała w  kraju  jesienią 2009 r.  - L’Esprit Decoration. Aby nadać tym wyjątkowym posadzkom niebanalny wygląd i charakter, zostały one poddane na etapie produkcji dodatkowym zabiegom, wzmacniającym wytrzymałość i jakość.

Podłogi marki L’Esprit Decoration wpisują się idealnie w potrzeby wymagających Klientów, charakteryzują się wręcz perfekcyjną jakością wykonania i klasyczną, ponadczasową elegancją.

Spółka zaprezentuje na wystawie także podłogi z  litego drewna dębowego i jesionowego, które
od pozostałych pokryć  różnią się tym, że są produkowane z jednego  kawałka drewna. Lita podłoga charakteryzuje się doskonałymi parametrami technicznymi, wyjątkowymi walorami wizualnymi - i co równie ważne - jest gotowa do eksploatacji dosłownie zaraz po jej ułożeniu.

Barlinek po raz pierwszy zaprezentuje na targach obok wybranych wzorów  deski barlineckiej (w tym szerokiej oferty podłóg jednolamelowych), pełną gamę listew własnej produkcji.

źródło: Barlinek

Więcej