Aktualności

Vetrex ponownie wśród najlepszych polskich pracodawców

10.05.2013

Vetrex otrzymał tytuł „Dobrej Firmy” i „Dobrego Pracodawcy” w programie „Liderzy Społecznej Odpowiedzialności”.

Vetrex, producent stolarki premium, już po raz kolejny został wyróżniony tytułem „Dobra Firma” i „Dobry Pracodawca” w programie „Liderzy Społecznej Odpowiedzialności”, którego celem jest upowszechnienie działań CSR w Polskich firmach i instytucjach oraz wyróżnienie podmiotów będących wzorem w zakresie realizacji założeń biznesu społecznie odpowiedzialnego. Laureatom przyznawany jest zaszczytny tytuł „Dobrej Firmy” i „Dobrego Pracodawcy”.

Tczewska firma jest jednym z  pierwszych polskich producentów stolarki, którzy budują swoją markę w oparciu o jakość produktów i świadczonych usług. W Vetrex od lat funkcjonuje jeden z najnowocześniejszych w kraju system produkcji. Oparty na japońskich wzorcach Vetrex Production System zapewnia nie tylko doskonałą jakość produktów, ale również bezpieczeństwo i ergonomię pracy. System ten sprzyja też wzrostowi innowacyjności i pozwala pracownikom firmy na stały rozwój, przez co zwiększa ich satysfakcję z pracy.

Vetrex ponownie wśród najlepszych polskich pracodawców. Firmy biorące udział w inicjatywie oceniane były na postawie licznych kryteriów, wśród których wymienić można m.in. zaangażowanie w działalność charytatywną i sponsorską, politykę wobec pracowników, a także inne pozytywne aspekty funkcjonowania przedsiębiorstwa. W filozofii Vetrex ważne miejsce zajmują kwestie związane z ekologią. Stolarka wytwarzana przez Vetrex jest nie tylko solidna i zaprojektowana z myślą o wieloletnim użytkowaniu, ale też dostosowana do wymogów budownictwa ekologicznego. Także komunikacja marketingowa firmy skupia się przede wszystkim na rozwiązaniach energooszczędnych.

„To co robimy, staramy się robić jak najlepiej. Takie motto przyświeca nam nie tylko w zakresie produkcji okien, ale też polityki zatrudnienia i relacji z otoczeniem firmy – kontrahentami, partnerami handlowymi, klientami i lokalną społecznością. Jesteśmy przekonani, że spójny system wartości, przejawiający się na różnych polach prowadzonej przez nas działalności, jest i będzie podstawą naszych sukcesów” – wyjaśnia Jarosław Ogórkiewicz, Prezes Vetrex.

Źródło: Vetrex

Więcej

Firma powiązana:

Vetrex

Telefon 58 692 24 00
www.vetrex.eu
vetrex@vetrex.eu

Vetrex