Aktualności

Targi Grupy SBS - działo się!

06.05.2013

Prawdziwe tłumy odwiedzających, mnóstwo nowości, gorące promocje, emocjonujące konkursy i świetne nagrody – tak właśnie było na tegorocznych Targach Grupy SBS. W dniach 24-25 kwietnia 2013 w Strykowie pod Łodzią spotkała się cała branża sanitarna, instalacyjna i grzewcza – producenci, hurtownie, handlowcy i instalatorzy.

Na zaaranżowanej specjalnie na targi powierzchni wystawowej swoją ofertę i nowości produktowe zaprezentowało ponad 80 kluczowych w branży dostawców. Impreza, tak jak w poprzednich edycjach, skierowana była wyłącznie do profesjonalistów i jak zwykle zjawiły się na niej prawdziwe tłumy fachowców. Dzięki organizowanej przez hurtownie Grupy SBS akcji autokarowej targi miały zasięg ogólnokrajowy. Do Strykowa przyjechali handlowcy, projektanci i instalatorzy z całej Polski. Przez dwa dni targowe ich liczba sięgnęła 3 000.

Targi Grupy SBS – działo się! To już kolejna udana edycja targów organizowanych przez SBS – tysiące rozmów branżowych, wymiana doświadczeń i dostęp do nowości produktowych powodują, że targi to dla wielu fachowców z branży stały punkt w kalendarzu wydarzeń obowiązkowych do odwiedzenia.
Dla wszystkich odwiedzających organizatorzy przewidzieli dodatkowe atrakcje: konkursy z nagrodami w obydwa dni targowe dodawały dreszczyku emocji, a poczęstunek na świeżym powietrzu sprzyjał integracji i nawiązywaniu nieformalnych kontaktów. Kolejna edycja targów za dwa lata.

Źródło: Grupa SBS

Więcej