Aktualności

Wiosenny cykl konferencji Multipor - podsumowanie

19.04.2013

W cyklu 18 konferencji „Poprawa parametrów energetycznych dzięki ocieplaniu od wewnątrz” na terenie całej Polski wzięło udział blisko 500 osób. Tak wysoka frekwencja potwierdza ogromne zainteresowanie tematem.

Zakończył się wiosenny cykl konferencji MULTIPOR „Poprawa parametrów energetycznych obiektów dzięki ocieplaniu od wewnątrz” skierowany do architektów, konserwatorów zabytków, zarządców nieruchomości, audytorów energetycznych oraz wszystkich zainteresowanych tematem ocieplania od wewnątrz. Wysoka frekwencja, blisko 500 uczestników w całej Polsce, potwierdziła jak istotny jest temat ocieplenia od wewnątrz, zwłaszcza tam, gdzie niemożliwa jest izolacja od strony zewnętrznej np. w przypadku obiektów zabytkowych.

Konferencje poruszały szereg zagadnień związanych z ociepleniem od wewnątrz, m.in. wymagania prawne, podstawy fizyki budowli czy analizy cieplno-wilgotnościowej przegród. Zaprezentowano także technologię i przykłady zastosowań płyt MULTIPOR, stosowanych w ociepleniach od wewnątrz. Spotkania, prowadzone w ramach szerszych działań edukacyjnych Xella Polska, odbywały się w lutym i marcu, w 18 miastach w całej Polsce, w tym w Białymstoku, Gdańsku, Krakowie, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu, Zielonej Górze.

Wiosenny cykl konferencji Multipor - podsumowanie. Relacja z konferencji „Poprawa parametrów energetycznych obiektów dzięki ocieplaniu od wewnątrz” w Gliwicach jest dostępna na: http://www.youtube.com/watch?v=PEyk26_b73w
Więcej informacji o ocieplaniu od wewnątrz i płytach MULTIPOR na stronie www.ocieplenieodwewnatrz.pl.

Źródło: Xella Polska

Więcej

Wiosenny cykl konferencji Multipor - podsumowanie
Zobacz produkty: