Aktualności

Tubądzin inspiruje: projekt "Nowoczesna Łazienka"

18.04.2013

Kompleksowe i designerskie rozwiązania, które ułatwiają wykonanie i użytkowanie łazienki – tak w skrócie można opisać projekt „Nowoczesna Łazienka”. Przy jego realizacji spotkali się producenci materiałów budowlanych, ceramiki łazienkowej i elementów wyposażenia wnętrz. W tym gronie znalazła się m.in. Grupa Tubądzin z luksusową marką Tubądzin kreacja Maciej Zień. Stworzona w ten sposób makieta została ostatnio zaprezentowana podczas kwietniowych targów MUREXPO w Warszawie.

Celem projektu jest pokazanie w jednym miejscu nowoczesnych technologii wykańczania i wyposażenia wnętrz łazienek. Dlatego realizacja skupiła renomowanych producentów ze wszystkich branż związanych z wnętrzami czy rozwiązaniami budowlanymi. Kompleksową łazienkę stworzono przy użyciu produktów i rozwiązań: Grupy Tubądzin (kolekcja London marki Tubądzin kreacja Maciej Zień), WIM (płyty budowlane i fugi diamentowe), PIU Design (system wysokich drzwi z ukrytą ościeżnicą), Viega (techniki instalacyjne), Flügger (profesjonalne farby) i Hansgrohe (panel prysznicowy). Patronem „Nowoczesnej Łazienki” jest Polski Związek Płytkarzy.

„Nowoczesna Łazienka” jest efektem zmieniających się potrzeb i wymagań użytkowników. Projekt przykuwa uwagę przede wszystkim wizualnie – mówi Przemysław Zgoda, Key Account Manager w Grupie Tubądzin. – Autorzy projektu chcieli pokazać, że współczesny design naturalnie łączy się z nowoczesną technologią i funkcjonalnością. Odwiedzającym ma pokazać udany mariaż różnych dziedzin, architektów zainspirować do tworzenia swoich projektów, wykonawcom podpowiadać jak ciekawie rozwiązać pewne techniczne aspekty – podkreśla Zgoda.

„Nowoczesna Łazienka” jest pierwszym tego typu projektem w Polsce. Jego wyjątkowość polega także na tym, że prezentowane niestandardowe rozwiązania są wciąż ulepszane. Grupa Tubądzin, która od kilku lat współpracuje z Maciejem Zieniem, już zapowiada zmiany. Jesienią kolejna odsłona „Nowoczesnej Łazienki”, a wraz z nią nowa kolekcja luksusowych płytek ceramicznych.

Tubądzin inspiruje: projekt "Nowoczesna Łazienka". Projekt „Nowoczesna Łazienka” w 2013 pokazano w Polsce po raz szósty. Podczas tegorocznych targów MUREXPO w Warszawie został zaprezentowany po raz pierwszy. Nieustannie cieszy się ogromnym zainteresowaniem zwiedzających – nie tylko ze względu na ciekawy sposób prezentacji, ale także możliwość obejrzenia innowacyjnych rozwiązań zastosowanych w praktyce.

Źródło: Tubądzin

Więcej

Firma powiązana:

Tubądzin Managment Group

Telefon 42 710 37 00
www.tubadzin.pl
tubadzin@tubadzin.pl

Tubądzin Managment Group