Aktualności

Mapei – mocny debiut na Giełdzie

15.04.2013

W dniach 8 - 10 kwietnia br., w Krakowie, odbyła się XII Europejska Giełda Informacji Renowacyjnej EGIR 2013. Dr inż. Krzysztof Pogan, reprezentujący na tym spotkaniu MAPEI Polska, na przykładzie obiektów referencyjnych takich jak Kościół i Klasztor OO. Jezuitów w Starej Wsi, Sanktuarium Maryjne w Świętej Lipce, Zamek w Lidzbarku Warmińskim czy Teatr im. Stefana Jaracza w Olsztynie przedstawił wybrane rozwiązania  z bogatej oferty produktów MAPEI wykorzystywanych podczas prac renowacyjnych prowadzonych w obiektach zabytkowych. Tradycją już jest, że podczas spotkań EGIR wręczane są wyróżnienia i nagrody.

Debiutujące na EGIR 2013 MAPEI Polska otrzymało prestiżową nagrodę RENOWATOR 2013. Linia bezcementowych zapraw MAPE-ANTIQUE została doceniona „Za wysoki stopień przydatności do prac renowacyjnych”. Jury konkursu stanowiło grono Wojewódzkich Konserwatorów Zabytków, zatwierdzających rozwiązania materiałowe dla renowacji obiektów zabytkowych w całej Polsce.

Mapei – mocny debiut na Giełdzie. „To mocny debiut na giełdzie.” – skomentował dr inż. Krzysztof Pogan odbierając w imieniu MAPEI Polska statuetkę i dyplom – „Wyróżnienie to traktuję jako nagrodę dla wszystkich, którzy przyczynili się do wprowadzania na polski rynek tej szczególnej grupy produktów. Szczególnej, bo o jej jakości świadczy nie tylko sam materiał, ale również wiedza i doświadczenie włożona w proces diagnozy stanu istniejącego w obiekcie zabytkowym wymagającym renowacji. Wyróżnienie tym cenniejsze, że wyboru dokonali Ci, którzy znają wszystkie dostępne w Polsce i na świecie rozwiązania, a nagrodzili właśnie MAPE-ANTIQUE”.

Źródło: Mapei

Więcej

Firma powiązana:

Mapei Polska Sp. z o.o.

Telefon 32 775 44 50
www.mapei.com/PL-PL/
info@mapei.pl

Mapei Polska Sp. z o.o.