Aktualności

Wiecha zawisła nad Ratyniem

15.04.2013

Coraz bliżej zakończenia kolejnej inwestycji deweloperskiej we Wrocławiu. Dzisiaj na osiedlu Willa ToTu na Ratyniu została zawieszona tradycyjna wiecha.

Umieszczenie na jednym z budynków wiechy nastąpiło wraz z zamontowaniem ostatniego elementu dachu. Zwyczaj ten jest symbolicznym zakończeniem prac związanych z wykonaniem konstrukcji obiektu.

- Budowa Willi ToTu przebiega zgodnie z harmonogramem – jeszcze w kwietniu i maju planujemy sfinalizowanie montażu ścianek działowych, a w czerwcu okien. Tak jak obiecaliśmy, inwestycja zostanie oddana do użytku w IV kwartale tego roku. Cieszy nas także dotychczasowe zainteresowanie Willą ToTu wśród nabywców – spośród 54 mieszkań, 34 są już bowiem wykupione lub zarezerwowane – mówi Krzysztof Ziajka, prezes zarządu INKOM S.A., firmy odpowiedzialnej za realizację inwestycji.

Wiecha zawisła nad Ratyniem. Willa ToTu to osiedle 27 domków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane na wrocławskim Ratyniu, tuż obok Lasu Ratyńskiego leżącego w obrębie Parku Krajobrazowego Doliny Bystrzycy. Każde z mieszkań można dostosować do potrzeb nabywców wg przygotowanych przez dewelopera projektów (ustalony projekt parteru oraz trzy wersje układu piętra). Lokale będą miały własny wydzielony ogródek oraz miejsca parkingowe, a na terenie inwestycji powstanie m.in. plac zabaw dla dzieci i plac do gry w boules. Za projekt osiedla odpowiada Marcin Wolanin z pracowni Graficom Architektura. W sprzedaży dostępne są mieszkania o powierzchni 73-83 m kw. Cena za m kw. nie przekracza 4400 zł.

Źródło: INKOM

Więcej