Aktualności

KOMFORT wyróżniony za innowacyjność i profesjonalizm w handlu

14.12.2009

Spółka Sklepy KOMFORT otrzymała wyróżnienie w polskiej edycji konkursu na najlepszy koncept sklepu wnętrzarskiego Global Innovator Award (GIA), w kategorii handel wielkopowierzchniowy. Jury konkursu, złożone z przedstawicieli branży wnętrzarskiej oraz specjalistów w dziedzinie visual merchandisingu, doceniło prowadzone przez Komfort działania na rzecz rozwoju i modernizacji konceptu sklepów oraz profesjonalizm w handlu...

Wręczenie nagród odbyło się podczas I Kongresu Wyposażenia Wnętrz, który odbył się na początku listopada w Warszawie. Tegorocznym zwycięzcą, który zakwalifikował się do światowych eliminacji, został sklep Abonda z Warszawy.

Konkurs na najbardziej innowacyjną koncepcję sklepu Global Innovator Award (GIA) jest organizowany od dziewięciu lat przez międzynarodową organizację International Housewares Association (IHA). W konkursie może brać udział każdy sklep, który ma w ofercie elementy wyposażenia wnętrz.

International Housewares Association jest organizacją non profit, która od ponad siedemdziesięciu lat wspiera rozwój branży wyposażenia wnętrz na świecie. W Polsce partnerem i sponsorem konkursu jest magazyn branżowy „Ambiente” należący do wydawnictwa Promedia. Laureatami trzech poprzednich, polskich edycji zostali: 2006 rok – Porcella, 2007 rok- Impresja, 2008 rok - Almi Decor - zwycięzca światowej edycji


Visual merchandising w nagrodzonym sklepie

Do tegorocznej edycji zgłoszony został sklep Komfort zlokalizowany obok CH Tesco  przy ul. Św. Teresy 94 w Łodzi.  Sklep jest urządzony zgodnie ze standardami sieci. Na niewielkiej powierzchni 660 m2 zostały w nim zaprezentowane wszystkie oferowane branże: podłogi drewniane, panele, wykładziny dywanowe i elastyczne, dywany, tkaniny, drzwi, schody oraz akcesoria niezbędne do montażu i pielęgnacji, łącznie kilkanaście tysięcy produktów.  W sklepie zastosowano szereg  nowatorskich rozwiązań visual merchandisingowych.

źródło: Komfort

Więcej

Firma powiązana:

Sklepy Komfort

Telefon 0 801 30 11 30
www.komfort.pl

Sklepy Komfort