Aktualności

Kwiaty dla mamy. Porcelana Mariefleur firmy Villeroy & Boch w dwóch odsłonach!

08.04.2013

Każda jest inna. Mają różne zainteresowania, pasje i potrzeby. Jedne tryskają energią i zarażają śmiechem, inne marzeniami wypełniają każdą chwilę. Każda jest kochana i wyjątkowa. Każda jest najwspanialszą mamą na świecie! I każda zasługuje na kwiaty, zwłaszcza te niecodzienne, bo malowane na porcelanie. Dla niej Mariefleur firmy Villeroy & Boch – bo ona pierwsza pokazała Ci świat.

Różowo mi! Kwiaty Mariefleur Basic w energetyzującym wydaniu. Pełna energii, tryskająca humorem i zawsze uśmiechnięta. Kochająca zabawę i dobre towarzystwo. Jeśli taka jest Twoja mama, to porcelana Mariefleur Basic będzie dla niej najlepszym prezentem! Intensywne odcienie różu, zieleni i słonecznej cytryny doskonale pasują do żywiołowych charakterów. Kolorowe kwiaty wydają się kwitnąć na porcelanie soczystymi barwami - specjalnie dla Twojej Mamy! Filiżanka śniadaniowa, do białej kawy lub espresso – podaruj mamie tę, która najlepiej pasuje do Jej ulubionego napoju. I ciesz się jej uśmiechem!Dyskretny urok błękitu - Mariefleur Gris poleca się na Dzień Matki.

Kwiaty dla mamy. Porcelana Mariefleur firmy Villeroy & Boch w dwóch odsłonach! Dla kobiet, które lubią bujać w obłokach. Dla mam rozmarzonych i artystycznych dusz. Filiżanki Mariefleur Gris ubrane w pastelowe odcienie budzącej się do życia przyrody idealnie pasują do wrażliwych, delikatnych kobiet. Na białej porcelanie prym wiodą kwiaty w odcieniach chabrowego błękitu, a towarzyszą im trawy namalowane kolorem natury. Taka kompozycja nastraja do relaksu – wystarczy tylko wypełnić filiżankę Mariefleur Gris gorącym napojem, usiąść wygodnie w fotelu i rozkoszować się tą błogą chwilą. Czy może być lepszy prezent dla najwspanialszej mamy na świecie?

Źródło: Villeroy & Boch

Więcej

Firma powiązana:

Villeroy and Boch

Telefon 22 645 17 10
www.villeroy-boch.com
biuro@villeroy-boch.com

Villeroy and Boch