Aktualności

Nowości z targów ISH 2013 – spotkanie prasowe Kludi

08.04.2013

Podczas tegorocznych targów ISH jednym z wystawców była firma KLUDI, która zaprezentowała swoje nowe propozycje armatury kuchennej i łazienkowej. Tuż po zakończeniu targów, nowości zostały przedstawione dziennikarzom przybyłym na śniadanie prasowe zorganizowane przez KLUDI, specjalnie z tej okazji.

21 marca w warszawskim klubie Sztuki i Sztuczki odbyło się spotkanie prasowe firmy KLUDI. Było ono świetną okazją do zaprezentowania nowości, które swoją premierę miały podczas tegorocznych targów ISH, a także omówienia trendów wzorniczych, które można było tam zaobserwować.

Przybyłych dziennikarzy przywitała Agata Gorysz, kierownik działu marketingu KLUDI. Przygotowała ona również bogato ilustrowaną prezentację o nowościach firmy wprowadzanych na rynek polski. O premierowych modelach armatury można było nie tylko posłuchać, ale również obejrzeć je i dotknąć. Najbardziej komentowaną i oczekiwaną serią była KLUDI AMBIENTA. Ta kolekcja to propozycja zwracająca uwagę niespotykanym, ciekawym kształtem oraz szerokim asortymentem uwzględniającym również łazienkowe akcesoria.

Nowości z targów ISH 2013 – spotkanie prasowe Kludi. Szerzej o tendencjach panujących na tegorocznych targach ISH opowiedziała Marta Matracka, redaktor naczelna magazynu branżowego „Łazienka”. Przygotowała ona szereg przykładów, które zilustrowały aktualne kierunki poszukiwań projektantów i producentów wyposażenia łazienek.

Źródło: Kludi Armaturen

Więcej

Firma powiązana:

Kludi Armaturen

Telefon 77 456 40 84
www.kludi.com
info@kludi.pl

Kludi Armaturen