Aktualności

Panoramiczne okno dachowe Roto Azuro

08.04.2013

Azuro to jedyne na rynku okno dachowe, które dostępne jest w rozmiarze 2,60 x 1,70 m. Dzięki takiej wielkości pozwala spojrzeć na świat z innej perspektywy i dostrzec o wiele więcej.

Okno Azuro stwarza wyjątkowe poczucie wolności, a jednocześnie umożliwia zbudowanie odpowiedniego nastroju i rozkoszowanie się chwilą w: salonie kąpielowym, zimowym ogrodzie lub prywatnym atelier. Nadaje wyjątkowy charakter wnętrzu, sprawiając jednocześnie, że zwykłe pomieszczenie staje się miejscem niezwykłym.

Nowoczesna technika. Panoramiczne okno dachowe Roto Azuro to nie tylko imponująca powierzchnia, lecz także obsługa techniczna na najwyższym poziomie. Cały mechanizm tego ogromnego okna jest uruchamiany przez jeden przycisk. Dzięki niemu ogromne skrzydła zaczynają się poruszać, by po chwili zniknąć z pola widzenia w „nadachowym” zasobniku.

Bezpieczne szklenie. Roto Azuro to także inne zalety - bezpieczne szklenie z warstwą termoizolacyjną, zapobiegające utratom ciepła z pomieszczenia w zimie i chroniące przed przegrzania latem lub szklenie niskoemisyjne z jeszcze lepszymi parametrami termoizolacji, oszczędzające energię i chroniące przed hałasem. To również praktyczna powłoka Aquaclear, która pozwala utrzymać okno w czystości przez dłuższy czas.

Bezpieczne rozwiązanie. Do podstawowego wyposażenia panoramicznego okna Azuro należy  fotokomórka, która w czasie otwierania lub zamykania okna zareaguje na każdą pojawiającą się w pobliżu przeszkodę i zatrzyma trwający proces, zapewniając w ten sposób bezpieczeństwo użytkownikom poddasza.

Żadnego zagrożenia nie stanowią również wszelkiego rodzaju opady. Czujnik deszczu, umieszczony na zewnątrz, błyskawicznie zareaguje na złe warunki pogodowe i okno automatycznie się zamknie.

Idealne połączenie. Doskonałym uzupełnieniem panoramicznego okna dachowego Roto Azuro jest niewątpliwie markiza zewnętrzna. Do jej zalet należą: łatwość obsługi, bezstopniowe prowadzenie, możliwość sterowania za pomocą przełącznika lub pilota, a przede wszystkim ochrona przed upałem - markiza zatrzymuje aż 95% promieniowania cieplnego.

Źródło: Roto

Więcej

Firma powiązana:

Roto Okna Dachowe

Telefon 81 855 05 22-25, 801 011 470 (Infolinia)
www.roto.pl
biuro.pl@roto-frank.com

Roto Okna Dachowe