Aktualności

X Jubileuszowa Gala „Buildera”

29.03.2013

W połowie marca br. odbyła się w Warszawie jubileuszowa gala niezależnego specjalistycznego pisma branżowego „Builder”, podczas której Redakcja oraz Rada Programowa już po raz dziesiąty wręczyła wybranym firmom nagrody za dynamiczny rozwój.

To powszechnie znane wyróżnienie Kapituła przyznała laureatom z branży budowlanej, doceniając zarówno sukcesy rynkowe ich menedżerów, jak i osiągniętą przez ich pracowników pozycję firmy na rynku. Tytułem Budowlanej Firmy Roku w kategorii Producent Materiałów Budowlanych została uhonorowana firma Roto Frank Okna Dachowe. Redaktor Naczelna magazynu, Danuta Burzyńska, w następujący sposób uzasadniła tę decyzję:

Znamy Państwa firmę, jej działalność i owoce tej działalności. W Państwa przypadku kapituła brała pod uwagę całokształt tej działalności na polskim rynku, fachowe doradztwo techniczne, programy szkoleniowe, nowoczesny zakład produkcyjny i umożliwienie zatrudnienia w regionie."

X Jubileuszowa Gala „Buildera”, cała załoga Roto przyjęła tę nagrodę jako widoczne docenienie wkładu pracy w dobre funkcjonowanie firmy, której produkty znacząco wyróżniają się na rynku niezawodną jakością oraz energooszczędnością. W przyszłości liczy również, na kolejne laury - otrzymana nagroda jest jednocześnie nominacją do statuetki - „Polskiego Herkulesa” w roku następnym.

Źródło: Roto

Więcej

Firma powiązana:

Roto Okna Dachowe

Telefon 81 855 05 22-25, 801 011 470 (Infolinia)
www.roto.pl
biuro.pl@roto-frank.com

Roto Okna Dachowe